bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Artykuły
Generali uruchomiło telefoniczne dyżury menadżerów ds. likwidacji szkód

Generali uruchomiło telefoniczne dyżury menadżerów ds. likwidacji szkód

Dodano: 2017-07-11

Generali stawia na proklienckość. Towarzystwo ubezpieczeń od lipca dokonało rozszerzeń kilku swoich produktów w oparciu o potrzeby i oczekiwania klientów. Teraz zakład ubezpieczeń dokonuje zmian także w zakresie usług likwidacji szkód.

Generali na prośbę swoich klientów uruchomiło specjalny numer telefonu. Co tydzień dyżur przy nim będą pełnić menedżerowie towarzystwa odpowiedzialni za obszar likwidacji szkód.

– Klienci i poszkodowani są w centrum naszego zainteresowania. Ich opinie są dla nas bardzo ważne. Chcemy, żeby cała kadra menedżerska Generali odpowiedzialna za likwidację szkód, doskonale rozumiała perspektywę Klienta korzystającego z naszych usług. Bezpośredni kontakt to najprostszy lecz niejedyny sposób, żeby przybliżyć się do realizacji tego celu – wyjaśnia Jakub Jacewicz, członek Zarządu Generali T.U. S.A. odpowiedzialny za likwidację szkód.

Artykuły powiązane

Czy pracodawcy muszą usuwać CV kandydatów od razu po rekrutacji? Wyrok NSA

Naczelny Sąd Administracyjny w wyroku z dnia 20 lutego 2024 r. (sygn. akt III OSK 2700/22) orzekł, że pracodawcy mogą pr...

Sąd cywilny jest związany decyzją KNF

Sąd Najwyższy w wyroku z dnia 8 marca 2024 r. (sygn. akt II CSKP 1915/22) orzekł, że sąd powszechny nie ma prawa inge...

Europa, a sztuczna inteligencja

W obronie własnego języka Portale informacyjne donoszą, że kraje od Hiszpanii po Rumunię stawiają c...