bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
b2f
Gazeta Ubezpieczeniowa została Strategicznym Partnerem Medialnym b2f III

Gazeta Ubezpieczeniowa została Strategicznym Partnerem Medialnym b2f III

Dodano: 2018-03-01

3 kwietnia 2019 r. odbędzie się trzecia edycja konferencji BACK TO THE FUTURE (b2f) – Ubezpieczenia przyszłości pod hasłem „Regulacyjne tsunami”. Strategicznym Partnerem Medialnym wydarzenia została Gazeta Ubezpieczeniowa.

„Cieszymy się, że to właśnie Gazeta Ubezpieczeniowa zdecydowała się zostać partnerem strategicznym konferencji b2f. Wydarzenie i jego tematyka wpisują się w model biznesowy obu wydawnictw zaangażowanych w jego realizację – beinsured.pl i Gazety Ubezpieczeniowej”, podkreśla Paulina Wiensak, odpowiedzialna za kontakt z partnerami medialnymi.

BACK TO THE FUTURE – Ubezpieczenia przyszłości to konferencja o innowacjach w ubezpieczeniach i sektorze FinTech. Obok tematów związanych z rozwojem technologicznym branży finansowej poruszane są też ciekawe zagadnienia prawne stanowiące nowe wyzwania dla szeroko rozumianej branży finansowej. b2f to również okazja do nawiązania ciekawych relacji biznesowych i bliższego poznania osób odpowiedzialnych za rozwój technologiczny branży finansowej w Polsce. 

Najbliższa edycja BACK TO THE FUTURE III  – Ubezpieczenia przyszłości „Regulacyjne tsunami” odbędzie się już 3 kwietnia 2019 r. w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. 

Więcej informacji na stronie: https://www.ubezpieczeniaprzyszlosci.pl/

Artykuły powiązane

Sąd Najwyższy oddalił argumenty Rzecznika Praw Obywatelskich w sprawie dotyczącej zadośćuczynienia.

Izba Kontroli Nadzwyczajnej i Spraw Publicznych Sądu Najwyższego odrzuciła skargę Rzecznika Praw Obywatelskich w spr...

Jak wyglądała sytuacja w ubezpieczeniach w 2023?

Polska Izba Ubezpieczeń opublikowała raport „Ubezpieczenia w liczbach w 2023”. W ubiegłym roku ubezpieczyciele wypłac...

Prywatne ubezpieczenie zdrowotne ma już niemal 5 mln Polaków

Polska Izba Ubezpieczeń poinformowała, że liczba osób objętych prywatnym ubezpieczeniem zdrowotnym nieustannie rośnie i...