bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Artykuły
Finansowanie gospodarki przez instytucje finansowe w obecnych warunkach gospodarczo-politycznych | Zapowiedź

Finansowanie gospodarki przez instytucje finansowe w obecnych warunkach gospodarczo-politycznych | Zapowiedź

Dodano: 2022-10-22

Spotkanie Liderów Bankowości i Ubezpieczeń to cykliczne wydarzenie, realizowane z powodzeniem od wielu lat, skupiające wszystkie najważniejsze osobistości reprezentujące sektor finansowy. Celem kongresu jest zgromadzenie wszystkich kluczowych osób, mających wpływ na rozwój sektora bankowego i ubezpieczeniowego oraz umożliwienie uczestnikom lepszego zrozumienia zachodzących zmian, jak też zacieśnienie kontaktów oraz nawiązanie nowych relacji z potencjalnymi partnerami.

Najbliższa edycja Spotkania Liderów to realizowane równolegle konferencje: 24. Banking Forum i 20. Insurance Forum. Wszystko razem gwarantuje, że Spotkanie Liderów jest prestiżowym i jedynym w swoim rodzaju miejscem spotkań kluczowych przedstawicieli bankowości i ubezpieczeń. Jego ciągły rozwój i udział coraz to nowych podmiotów sprawia, że każda edycja przynosi nowe tematy i jest niesłabnącą inspiracją dla uczestników.

Wśród tematów jesiennej edycji wydarzenia znajdą się najistotniejsze treści dla rozwoju polskiej gospodarki związane ze stabilnością europejskiego systemu finansowego i prowadzonej polityki makroostrożnościowej. Kongres jest więc szansą na efektywne dyskusje dotyczące przyszłości branży finansowej w Polsce oraz próbę wskazania możliwych ścieżek rozwoju i scenariuszy wyjścia z kryzysu.

Strona konferencjihttps://bankowosciubezpieczenia.pl/lp/lpm/.

Pod poniższym adresem przedstawiamy kilka aspektów, o których prelegenci będą dyskutować podczas najbliższego wydarzenia: https://www.beinsured.pl/artykuly/finansowanie-gospodarki-przez-instytucje-finansowe-w-obecnych-warunkach-gospodarczo-politycznych,9624.html.

Artykuły powiązane

I kwartał 2023 r.: mniej szkód, wyższe odszkodowania

W dniu 24 maja 2023 r. Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny opublikował Biuletyn Informacyjny Ośrodka Informacji UFG d...

UFG pracuje nad nowym narzędziem do walki z oszustwami ubezpieczeniowymi

Podczas X Kongresu Polskiej Izby Ubezpieczeń przedstawiono zarys nowego projektu Ubezpieczeniowego Funduszu...

    Zadaj Pytanie