bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Artykuły
Finansowanie gospodarki przez instytucje finansowe w obecnych warunkach gospodarczo-politycznych | Zapowiedź

Finansowanie gospodarki przez instytucje finansowe w obecnych warunkach gospodarczo-politycznych | Zapowiedź

Dodano: 2022-10-22

Spotkanie Liderów Bankowości i Ubezpieczeń to cykliczne wydarzenie, realizowane z powodzeniem od wielu lat, skupiające wszystkie najważniejsze osobistości reprezentujące sektor finansowy. Celem kongresu jest zgromadzenie wszystkich kluczowych osób, mających wpływ na rozwój sektora bankowego i ubezpieczeniowego oraz umożliwienie uczestnikom lepszego zrozumienia zachodzących zmian, jak też zacieśnienie kontaktów oraz nawiązanie nowych relacji z potencjalnymi partnerami.

Najbliższa edycja Spotkania Liderów to realizowane równolegle konferencje: 24. Banking Forum i 20. Insurance Forum. Wszystko razem gwarantuje, że Spotkanie Liderów jest prestiżowym i jedynym w swoim rodzaju miejscem spotkań kluczowych przedstawicieli bankowości i ubezpieczeń. Jego ciągły rozwój i udział coraz to nowych podmiotów sprawia, że każda edycja przynosi nowe tematy i jest niesłabnącą inspiracją dla uczestników.

Wśród tematów jesiennej edycji wydarzenia znajdą się najistotniejsze treści dla rozwoju polskiej gospodarki związane ze stabilnością europejskiego systemu finansowego i prowadzonej polityki makroostrożnościowej. Kongres jest więc szansą na efektywne dyskusje dotyczące przyszłości branży finansowej w Polsce oraz próbę wskazania możliwych ścieżek rozwoju i scenariuszy wyjścia z kryzysu.

Strona konferencjihttps://bankowosciubezpieczenia.pl/lp/lpm/.

Pod poniższym adresem przedstawiamy kilka aspektów, o których prelegenci będą dyskutować podczas najbliższego wydarzenia: https://www.beinsured.pl/artykuly/finansowanie-gospodarki-przez-instytucje-finansowe-w-obecnych-warunkach-gospodarczo-politycznych,9624.html.

Artykuły powiązane

Nowa usługa Deweloperskiego Funduszu Gwarancyjnego we współpracy z UFG

Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny w ramach swojej działalności przy Deweloperskim Funduszu Gwarancyjnym u...

Niewłaściwe zachowanie pracodawcy niekoniecznie jest mobbingiem – postanowienie SN

Sąd Najwyższy w postanowieniu z dnia 14 lutego 2024 r. (sygn. akt II PSK 11/23) uznał, że poczucie pracownika, że pode...

Leasing od A do Z – przewodnik

Pobierz nasz najnowszy przewodnik - Leasing od A do Z! Kliknij tutaj...