bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Artykuły
e-podpis w aplikacjach biznesowych

e-podpis w aplikacjach biznesowych

Dodano: 2022-04-15
Publikator: informacja prasowa

Ze względu na to, że rynek aplikacji mobilnych prężnie się rozwija, SIGNIUS S.A. nawiązał współpracę z DomData, by zaprezentować ofertę e-podpisów.

SIGNIUS S.A. jest właścicielem platformy SIGNIUS Professional do zdalnego podpisywania dokumentów i weryfikacji tożsamości. DomData to z kolei dostawca systemów informatycznych. Efektem współpracy podmiotów jest integracja narzędzi do tworzenia aplikacji biznesowych, które posiadają możliwość zaimplementowania kwalifikowanego i zaawansowanego podpisu elektronicznego.

Dzięki powiązaniu firm SIGNIUS i DomData została wdrożona możliwość zdalnego podpisywania dokumentów podpisem elektronicznym bezpośrednio na platformie Ferryt Low-Code. Trzeba w tym miejscu zaznaczyć, że wspomniana platforma proponuje rozwiązania biznesowe np. dla obszaru finansowego.

Omawiane rozwiązania dostarczane przez firmy są z sobą w pełni kompatybilne.

 

Artykuły powiązane

Wystarczy odpowiedni tytuł przelewu, aby wybrać konkretną formę opodatkowania.

Naczelny Sąd Administracyjny (NSA) orzekł, że terminowo wpłacona zaliczka oraz odpowiednio opisany przelew mogą być uzna...

Europejski Parlament przyjął zmiany w dyrektywie Solvency II

23 kwietnia 2023 roku, podczas posiedzenia plenarnego, Parlament Europejski przyjął zmiany w dyrektywie Solvency II. P...

Sąd Najwyższy oddalił argumenty Rzecznika Praw Obywatelskich w sprawie dotyczącej zadośćuczynienia.

Izba Kontroli Nadzwyczajnej i Spraw Publicznych Sądu Najwyższego odrzuciła skargę Rzecznika Praw Obywatelskich w spr...