bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Artykuły
Dzień Wolontariusza w Pramerica Życie TUiR S.A.

Dzień Wolontariusza w Pramerica Życie TUiR S.A.

Dodano: 2016-10-07

Fundacja Pramerica oraz Pramerica Życie TUiR S.A. zorganizowały Dzień Wolontariusza, podczas którego ponad 190 osób: pracowników, współpracowników i członków ich rodzin pomagało w domach dziecka, świetlicach środowiskowych, a także w schronisku dla zwierząt.

– Dzień Wolontariusza to coroczna inicjatywa naszej firmy, podczas której wszyscy skupiamy uwagę na dotkniętych przez los bezbronnych istotach i robimy wszystko, by pokazać im, że świat jest pełen dobra i szlachetności. Nasze prace polegają na remontowaniu sal, odnawianiu placów zabaw, porządkowaniu ogrodów, a także beztroskiej zabawie z dziećmi przebywającymi w odwiedzanych przez nas placówkach. Część z nas wspiera również ośrodki poprzez zakup i przekazanie niezbędnych rzeczy – wyjaśnia Małgorzata Morańska, rzecznik prasowy Pramerica Życie.

W sobotę (1.10.2016 r.) w ramach Dnia Wolontariusza pracownicy i współpracownicy zakładu ubezpieczeń wraz z chętnymi członkami rodzin odwiedzili: Dom Dziecka na warszawskiej Białołęce, Dom Dziecka na warszawskiej Pradze, Dom Dziecka w Mikoszowie, Dom Dziecka oraz Placówkę Wychowawczą w Wyszkowie, Świetlicę Terapeutyczną w Olsztynie, Dom Małego Dziecka w Krakowie, Środowiskowy Dom Samopomocy w Barcinie, Schronisko dla zwierząt w Rzeszowie oraz Dom Dziecka w Porszewicach.

Dzień Wolontariusza to globalna inicjatywa grupy kapitałowej PFI Prudential Financial Inc., której częścią jest Pramerica Życie TUiR S.A. Pracownicy na całym świecie angażują się na rzecz lokalnych społeczności i niosą pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna.

Artykuły powiązane

Nowe przepisy chroniące obywateli przed kradzieżą tożsamości od 1 czerwca.

Od 1 czerwca 2024 roku w Polsce będą obowiązywać nowe przepisy mające na celu lepszą ochronę obywateli przed k...

Nowa usługa Deweloperskiego Funduszu Gwarancyjnego we współpracy z UFG

Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny w ramach swojej działalności przy Deweloperskim Funduszu Gwarancyjnym u...

Niewłaściwe zachowanie pracodawcy niekoniecznie jest mobbingiem – postanowienie SN

Sąd Najwyższy w postanowieniu z dnia 14 lutego 2024 r. (sygn. akt II PSK 11/23) uznał, że poczucie pracownika, że pode...