bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Co nowego?
Dzień Otwarty platformy eKatalogi w Urzędzie Zamówień Publicznych

Dzień Otwarty platformy eKatalogi w Urzędzie Zamówień Publicznych

Dodano: 2016-12-07

Urząd Zamówień Publicznych organizuje w swojej siedzibie Dzień Otwarty w dniu 9 grudnia 2016 r. (piątek). Zaproszenie na wydarzenie jest kierowane zarówno do przedstawicieli zamawiających i przedsiębiorców oraz pozostałych osób zainteresowanych korzystaniem z Elektronicznej Platformy Katalogów Produktów – eKatalogów.

W trakcie Dnia Otwartego przedstawione zostaną korzyści ze stosowania narzędzia, a pracownicy Urzędu przeprowadzą krok po kroku przez funkcjonalności systemu. Dzień Otwarty stanowi także doskonałą okazję do uzyskania indywidualnej pomocy przy korzystaniu z Platformy.

Jak czytamy na stronie UZP, poprzednie edycje Dni Otwartych cieszyły się dużym zainteresowaniem zamawiających i wykonawców, którzy uczestniczyli w dyskusji, zadając pytania i zgłaszając uwagi do tego narzędzia. Pracownicy Urzędu dostosowali się do zgłaszanych uwag przez użytkowników eKatalogów poprzez wprowadzenie odpowiednich modyfikacji do systemu.

Dzień Otwarty odbędzie się w dniu 9 grudnia br. w siedzibie Urząd Zamówień Publicznych, przy ul. Postępu 17a, w godz. 10.00-14.00. Specjalnie na potrzeby Dnia Otwartego powstanie punkt informacyjno-konsultacyjny.

Ponadto, Urząd Zamówień Publicznych przygotował filmy instruktażowe pokazujące działanie platformy eKatalogi od rejestracji do zawarcia transakcji – zarówno dla Zamawiających (instrukcja dostępna do portalu YouTube pod adresem: https://www.youtube.com/watch?v=2Usu066-RIo), jak i dla Wykonawców (https://www.youtube.com/watch?v=PoX3_G16RKE).

Artykuły powiązane

Łatwiejsza transgraniczna współpraca między organami nadzoru w przypadku zmiany siedziby zakładu ubezpieczeń

Europejski Urząd Nadzoru Ubezpieczeń i Pracowniczych Programów Emerytalnych (EIOPA) postanowił uzupełnić swoją decyzję z...

Przedsiębiorstwo może nałożyć obowiązek uzyskania zezwolenia na pobyt pracownika – wyrok TSUE

Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej (TSUE) w wyroku z dnia 20 czerwca 2024 r. (sygn. akt C - 540/22) uznał, że pa...