bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Artykuły
Doradztwo online w Banku Millennium

Doradztwo online w Banku Millennium

Dodano: 2022-03-29
Publikator: informacja prasowa

Bank Millennium udostępnił usługę doradztwa inwestycyjnego. Można z niej skorzystać w serwisie Millenet, aplikacji mobilnej i w placówkach banku.

Cały proces inwestycyjny rozpoczyna się od wypełnienia przez klienta ankiety, określenia celów inwestycyjnych oraz horyzontu czasowego na ich realizację. Następnie Millennium, przy wykorzystaniu algorytmu, rekomenduje dopasowany do konkretnych potrzeb fundusz inwestycyjny. Klient może skorzystać z rekomendacji i rozpocząć inwestowanie. Minimalna kwota, którą może zainwestować to 200 zł.

Bank umożliwił wprowadzenie stałego zlecenia, dzięki czemu wskazana przez klienta kwota będzie wpłacana na konto wybranego produktu inwestycyjnego. W najbliższym czasie Millennium planuje także wprowadzić monitoring celów. W konkretnych przypadkach ma być wydawana aktualizacja rekomendacji, by klient miał wsparcie doradcze nie tylko na początku inwestowania.

Artykuły powiązane

Samo naruszenie RODO nie uprawnia do żądania odszkodowania, musi istnieć nawet nieistotna szkoda

Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej w wyroku z dnia 4 maja 2023 r. (sygn. akt C 300/21) orzekł, że aby móc doma...

#2 Nastrój się na prawo – QuoVadisBancassurance? Część 1

Dokąd zmierza rynek bancassurance? Na to pytanie postaram się odpowiedzieć w tej i kolejnych publikacjach oraz w se...

Po kilku miesiącach wracamy z naszym nowym portalem

Po wielu miesiącach prac nad nową odsłoną portalu BeInsured (niestety informatycy nas pokonali i z kilku tygodni zrob...

    Zadaj Pytanie