bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Artykuły
Doradztwo online w Banku Millennium

Doradztwo online w Banku Millennium

Dodano: 2022-03-29
Publikator: informacja prasowa

Bank Millennium udostępnił usługę doradztwa inwestycyjnego. Można z niej skorzystać w serwisie Millenet, aplikacji mobilnej i w placówkach banku.

Cały proces inwestycyjny rozpoczyna się od wypełnienia przez klienta ankiety, określenia celów inwestycyjnych oraz horyzontu czasowego na ich realizację. Następnie Millennium, przy wykorzystaniu algorytmu, rekomenduje dopasowany do konkretnych potrzeb fundusz inwestycyjny. Klient może skorzystać z rekomendacji i rozpocząć inwestowanie. Minimalna kwota, którą może zainwestować to 200 zł.

Bank umożliwił wprowadzenie stałego zlecenia, dzięki czemu wskazana przez klienta kwota będzie wpłacana na konto wybranego produktu inwestycyjnego. W najbliższym czasie Millennium planuje także wprowadzić monitoring celów. W konkretnych przypadkach ma być wydawana aktualizacja rekomendacji, by klient miał wsparcie doradcze nie tylko na początku inwestowania.

Artykuły powiązane

Kontrole sektorowe UODO w 2024 r.

W dniu 12 lutego 2024 r. Urząd Ochrony Danych Osobowych przyjął plan kontroli sektorowych na 2024 rok. Plan ten pr...

Wynagrodzenie celebryty za współpracę nie zalicza się do kosztów

Dyrektor Krajowej Informacji Skarbowej w interpretacji z dnia 8 stycznia 2024 r. (sygn...

Fałszywy profil ZUS zachęca do inwestycji gwarantującej emeryturę w wieku 50 lat. Zakład Ubezpieczeń Społecznych ostrzega przed oszustami!

Podstępny profil namawia do inwestycji, obiecując pewną emeryturę już po osiągnięciu 50 lat. Według oszustów wystarc...