bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Artykuły
Doradztwo online w Banku Millennium

Doradztwo online w Banku Millennium

Dodano: 2022-03-29
Publikator: informacja prasowa

Bank Millennium udostępnił usługę doradztwa inwestycyjnego. Można z niej skorzystać w serwisie Millenet, aplikacji mobilnej i w placówkach banku.

Cały proces inwestycyjny rozpoczyna się od wypełnienia przez klienta ankiety, określenia celów inwestycyjnych oraz horyzontu czasowego na ich realizację. Następnie Millennium, przy wykorzystaniu algorytmu, rekomenduje dopasowany do konkretnych potrzeb fundusz inwestycyjny. Klient może skorzystać z rekomendacji i rozpocząć inwestowanie. Minimalna kwota, którą może zainwestować to 200 zł.

Bank umożliwił wprowadzenie stałego zlecenia, dzięki czemu wskazana przez klienta kwota będzie wpłacana na konto wybranego produktu inwestycyjnego. W najbliższym czasie Millennium planuje także wprowadzić monitoring celów. W konkretnych przypadkach ma być wydawana aktualizacja rekomendacji, by klient miał wsparcie doradcze nie tylko na początku inwestowania.

Artykuły powiązane

Sąd Najwyższy oddalił argumenty Rzecznika Praw Obywatelskich w sprawie dotyczącej zadośćuczynienia.

Izba Kontroli Nadzwyczajnej i Spraw Publicznych Sądu Najwyższego odrzuciła skargę Rzecznika Praw Obywatelskich w spr...

Jak wyglądała sytuacja w ubezpieczeniach w 2023?

Polska Izba Ubezpieczeń opublikowała raport „Ubezpieczenia w liczbach w 2023”. W ubiegłym roku ubezpieczyciele wypłac...

Prywatne ubezpieczenie zdrowotne ma już niemal 5 mln Polaków

Polska Izba Ubezpieczeń poinformowała, że liczba osób objętych prywatnym ubezpieczeniem zdrowotnym nieustannie rośnie i...