bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Artykuły
Dominika Kozakiewicz mianowana CEO Aon Polska

Dominika Kozakiewicz mianowana CEO Aon Polska

Dodano: 2016-09-05

Jak już informowaliśmy, Dominika Kozakiewicz została mianowana CEO Aon Polska (Zmiany w Zarządzie Aon Polska). Przejmie ona obowiązki Vlada Bobko, który od kwietnia 2016 r. tymczasowo pełnił tę funkcję po odejściu Sławomira Bany.

Dominika Kozakiewicz posiada bogate doświadczenie w branży ubezpieczeniowej. W 1991 r. dołączyła do zespołu Polbrokers, a następnie przeszła przez kolejne etapy kariery zawodowej m.in. w AIG, Zurich, Gras Savoye, Generali, PZU i w ostatnim czasie w Marsh, gdzie pełniła funkcję Dyrektora Generalnego, po czym powierzono jej zadanie utworzenia Międzynarodowego Zespołu Wsparcia Biznesu w Polsce.

Dominika Kozakiewicz będzie należeć zarządu Aon Polska oraz zespołu CEE & CIS Executive Team. Nowa CEO będzie raportowała bezpośrednio do Vlada Bobko (Chief Broking Officer i p.o. Chief Executive Officer Central and Eastern Europe).

„Witam Dominikę w Aon i cieszę się, że będę mógł ją wspierać w postawionym przed nią zadaniu kontynuowania zrównoważonego wzrostu firmy w Polsce oraz utrzymaniu wysokiego poziomu zaangażowania zespołu.” – powiedział Vlad Bobko.

Dominika Kozakiewicz dołączy do Aon Polska od 1 listopada 2016 r.

Spółki z Grupy Aon Polska zatrudniają w Polsce ponad 300 osób. Aon Polska specjalizuje się w zarządzaniu ryzykiem oraz usługach pośrednictwa ubezpieczeniowego.

Artykuły powiązane

Wystarczy odpowiedni tytuł przelewu, aby wybrać konkretną formę opodatkowania.

Naczelny Sąd Administracyjny (NSA) orzekł, że terminowo wpłacona zaliczka oraz odpowiednio opisany przelew mogą być uzna...

Europejski Parlament przyjął zmiany w dyrektywie Solvency II

23 kwietnia 2023 roku, podczas posiedzenia plenarnego, Parlament Europejski przyjął zmiany w dyrektywie Solvency II. P...

Sąd Najwyższy oddalił argumenty Rzecznika Praw Obywatelskich w sprawie dotyczącej zadośćuczynienia.

Izba Kontroli Nadzwyczajnej i Spraw Publicznych Sądu Najwyższego odrzuciła skargę Rzecznika Praw Obywatelskich w spr...