bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Artykuły
Dominika Kozakiewicz mianowana CEO Aon Polska

Dominika Kozakiewicz mianowana CEO Aon Polska

Dodano: 2016-09-05

Jak już informowaliśmy, Dominika Kozakiewicz została mianowana CEO Aon Polska (Zmiany w Zarządzie Aon Polska). Przejmie ona obowiązki Vlada Bobko, który od kwietnia 2016 r. tymczasowo pełnił tę funkcję po odejściu Sławomira Bany.

Dominika Kozakiewicz posiada bogate doświadczenie w branży ubezpieczeniowej. W 1991 r. dołączyła do zespołu Polbrokers, a następnie przeszła przez kolejne etapy kariery zawodowej m.in. w AIG, Zurich, Gras Savoye, Generali, PZU i w ostatnim czasie w Marsh, gdzie pełniła funkcję Dyrektora Generalnego, po czym powierzono jej zadanie utworzenia Międzynarodowego Zespołu Wsparcia Biznesu w Polsce.

Dominika Kozakiewicz będzie należeć zarządu Aon Polska oraz zespołu CEE & CIS Executive Team. Nowa CEO będzie raportowała bezpośrednio do Vlada Bobko (Chief Broking Officer i p.o. Chief Executive Officer Central and Eastern Europe).

„Witam Dominikę w Aon i cieszę się, że będę mógł ją wspierać w postawionym przed nią zadaniu kontynuowania zrównoważonego wzrostu firmy w Polsce oraz utrzymaniu wysokiego poziomu zaangażowania zespołu.” – powiedział Vlad Bobko.

Dominika Kozakiewicz dołączy do Aon Polska od 1 listopada 2016 r.

Spółki z Grupy Aon Polska zatrudniają w Polsce ponad 300 osób. Aon Polska specjalizuje się w zarządzaniu ryzykiem oraz usługach pośrednictwa ubezpieczeniowego.

Artykuły powiązane

Fałszywy profil ZUS zachęca do inwestycji gwarantującej emeryturę w wieku 50 lat. Zakład Ubezpieczeń Społecznych ostrzega przed oszustami!

Podstępny profil namawia do inwestycji, obiecując pewną emeryturę już po osiągnięciu 50 lat. Według oszustów wystarc...

Komentarz do Rekomendacji U 2023 – pełny dokument

Już teraz możesz pobrać pełny dokument naszego komentarza do Rekomendacji U 2023. Pobierz go TUT...

Roczne sprawozdanie EIOPA na temat sankcji wynikających z Dyrektywy w sprawie dystrybucji ubezpieczeń w 2022 r.

W dniu 17 stycznia 2024 r. Europejski Urząd Nadzoru Ubezpieczeń i Pracowniczych Programów Emerytalnych opublikował czw...