bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Artykuły
CZUBLUN TRĘBICKI z wyróżnieniami w międzynarodowym rankingu Chambers & Partners

CZUBLUN TRĘBICKI z wyróżnieniami w międzynarodowym rankingu Chambers & Partners

Dodano: 2017-04-12

W tegorocznej edycji rankingu Chambers & Partners wyróżnieni zostali obaj partnerzy Kancelarii CZUBLUN TRĘBICKI – Piotr Czublun oraz Piotr Trębicki. Kancelaria jako zespół uzyskała również rekomendację w kategorii „Zamówienia Publiczne”.

Piotr Czublun rekomendowany został w kategorii ’Bankowość i finanse: ubezpieczenia’ (Band 2). Jest to dla niego trzecie wyróżnienie, w rankingu pojawił się również w 2016 i 2015 roku. Piotr Czublun od prawie 20 lat zajmuje się kompleksowym doradztwem prawnym dla klientów z różnych sektorów gospodarki. Jego klientami są największe polskie i zagraniczne firmy z branży ubezpieczeniowej.

Piotr Trębicki wyróżniony został w kategorii „Zamówienia Publiczne” (Up and Coming). Od ponad 15 lat doradza zarówno wykonawcom, jak i zamawiającym przy projektach prowadzonych w rygorze ustawy PZP. Ma na swoim koncie liczne i spektakularne sukcesy w doradztwie w procedurach o wielomilionowych wartościach.

Chambers Europe jest niezależnym rankingiem międzynarodowym, w którym obowiązują trudne kryteria rekomendacji. O wskazaniu prawnika czy kancelarii decydują przede wszystkim usatysfakcjonowani Klienci, którzy w ten sposób, anonimowo chcą docenić wkład prawnika w ich sukcesy w biznesie.

Artykuły powiązane

Kontrole sektorowe UODO w 2024 r.

W dniu 12 lutego 2024 r. Urząd Ochrony Danych Osobowych przyjął plan kontroli sektorowych na 2024 rok. Plan ten pr...

Wynagrodzenie celebryty za współpracę nie zalicza się do kosztów

Dyrektor Krajowej Informacji Skarbowej w interpretacji z dnia 8 stycznia 2024 r. (sygn...

Fałszywy profil ZUS zachęca do inwestycji gwarantującej emeryturę w wieku 50 lat. Zakład Ubezpieczeń Społecznych ostrzega przed oszustami!

Podstępny profil namawia do inwestycji, obiecując pewną emeryturę już po osiągnięciu 50 lat. Według oszustów wystarc...