bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Artykuły
Cykl podcastów „Świat w zmianie” od Europa Ubezpieczenia

Cykl podcastów „Świat w zmianie” od Europa Ubezpieczenia

Dodano: 2021-07-01
Publikator: informacja prasowa

Europa Ubezpieczenia zaprosiła ekspertów do udziału w cyklu podcastów „Świat w zmianie”. Głównym tematem rozmów, które poprowadzi Aleksandra E. Wysocka, jest rzeczywistość po COVID-19.

– Przed zmianami możemy uciekać, albo można się z nimi mierzyć. Razem z moimi rozmówcami zapraszam do tego, by obserwować świat i postarać się zrozumieć zachodzące w nim procesy. Wiele z nich niesie za sobą nie tylko zagrożenia, ale również otwiera przed nami nowe możliwości – mówi Aleksandra E. Wysocka.

Gościem pierwszego, dostępnego już odcinka jest Miłosz Brzeziński, psycholog, trener i autor książek o zmianach w życiu. Kolejny odcinek zaplanowany jest na początek lipca. Rozmowy można wysłuchać na Spotify, Google Podcast i Apple Podcast oraz na kanale Europa Ubezpieczenia na Youtube.

– Zdecydowaliśmy się sięgnąć po nowoczesne narzędzie komunikacji, jakim jest podcast, by wraz z zaproszonymi ekspertami opowiedzieć historię o zmianach, które dostrzegamy w naszym otoczeniu. Cykl „Świat w zmianie” kierujemy głównie do odbiorców ze świata biznesu. Jestem przekonany, że będzie to dla nich inspiracja do wykorzystania możliwości, które oferuje popandemiczna „nowa normalność” lub do wykonania odkładanego od dłuższego czasu pierwszego kroku w kierunku ważnej zmiany – mówi Mariusz Gawrychowski, rzecznik prasowy Europa Ubezpieczenia.

Przy realizacji podcastów Europę Ubezpieczenia wspiera Nieagencja. Odpowiada ona także za działanie mediowe realizowane w social mediach. Do każdego odcinka jest notkę wizualną przygotowała Bogumiła Ratajczak.

Artykuły powiązane

Dyrektywa Work-Life Balance

W dniu 9 marca 2023 r. Sejm uchwalił projekt nowelizacji Kodeksu pracy w zakresie dyrektywy Parlamentu Europejskiego i...

Czy dane osobowe będzie można swobodnie „transferować” do USA?

Pod koniec ubiegłego roku Komisja Europejska rozpoczęła proces zmierzający do przyjęcia decyzji w sprawie adekwatności r...

Poradnik Rzecznika Finansowego, czyli kredyt konsumencki nie tylko na Gwiazdkę

Okres świąteczny, który już za nami, nierozłącznie wiąże się ze zwiększonymi wydatkami. Tegoroczne Święta Bożego Narodze...