bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Artykuły
Cyfrowa hipoteka w Banku Millennium

Cyfrowa hipoteka w Banku Millennium

Dodano: 2021-11-25
Publikator: informacja prasowa

Bank Millennium uruchomił możliwość przekazywania zewnętrznych polis ubezpieczeniowych w aplikacji mobilnej i serwisie Millenet. Jest to kolejny etap cyfryzacji hipotek.

Adresatem usługi są kredytobiorcy posiadający kredyt hipoteczny w Millennium, którzy zawarli ubezpieczenie w innej instytucji. Dzięki temu udogodnieniu, istnieje możliwość załączenia skanu polisy, przekazania potwierdzenia płatności składki, a w przypadku opłacenia jej z konta w Banku Millennium, wskazania płatności bezpośrednio w historii rachunku.

W bankowości elektronicznej bank stworzył sekcję, w której klienci mają możliwość sprawdzenia statusu warunków dotyczących ubezpieczeń swoich oraz pozostałych kredytobiorców.

– Możliwość przekazywania do banku polisy ubezpieczeniowej, bez konieczności wizyty w oddziale, to kolejny krok w naszych działaniach, zmierzających do digitalizacji hipoteki. Kredyt hipoteczny zwykle jest z nami przez wiele lat. Zatem digitalizacja dotyczy nie tylko samego momentu jego zaciągania, ale i późniejszej obsługi. Dążymy do tego, aby ta obsługa była dla klienta jak najłatwiejsza. W planach mamy oczywiście udostępnienie kolejnych opcji online – mówi Anna Meunier, Kierująca Wydziałem Kredytów Hipotecznych w Banku Millennium.

Artykuły powiązane

Sąd cywilny jest związany decyzją KNF

Sąd Najwyższy w wyroku z dnia 8 marca 2024 r. (sygn. akt II CSKP 1915/22) orzekł, że sąd powszechny nie ma prawa inge...

Europa, a sztuczna inteligencja

W obronie własnego języka Portale informacyjne donoszą, że kraje od Hiszpanii po Rumunię stawiają c...

Testament w formie wideo? Innowacja w dziedzinie dziedziczenia

Ministerstwo Sprawiedliwości proponuje wprowadzenie nowej formy testamentu, zwanego...