bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Artykuły
Credit Agricole rozszerzyło Pakiet na Wypadki o NNW dla dzieci

Credit Agricole rozszerzyło Pakiet na Wypadki o NNW dla dzieci

Dodano: 2016-09-28

Credit Agricole Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. we współpracy z Credit Agricole Bank Polska S.A. oraz Europ Assistance Polska Sp. z o.o. przygotowały ubezpieczenie wypadkowe dla dzieci w wieku od 3 do 18 lat. O wariant szkolny został poszerzony dotychczasowy „Pakiet na Wypadki”. W sytuacji nieszczęśliwego wypadku ubezpieczeni mogą liczyć na wypłatę odszkodowania i pakiet świadczeń assistance.

Dotychczas „Pakiet na Wypadki” dostępny był w dwóch wariantach: podstawowym i rozszerzonym. Od teraz klienci mogą skorzystać również z wariantu szkolnego dla swoich dzieci.

– Wybierając polisę dla swojego dziecka, warto kupić ubezpieczenie NNW z assistance medycznym. Wariant Szkolny w ubezpieczeniu Credit Agricole zawierający pakiet assistance zapewnia nie tylko odszkodowanie na wypadek uszczerbku na zdrowiu, ale także niezbędną pomoc tuż po zdarzeniu: wizytę lekarza, opiekę pielęgniarską, zakup i dostarczenie sprzętu ortopedycznego przepisanego przez lekarza czy korepetycje z lekcji opuszczonych w związku z nieszczęśliwym wypadkiem – mówi Joanna Nadzikiewicz, Dyrektor Departamentu Sprzedaży w Europ Assistance Polska.

W ramach Pakietu na wypadki” ubezpieczeni mogą liczyć na organizację i pokrycie kosztów świadczeń asisstance, w których ramach przewidziana jest wizyta lekarza pierwszego kontaktu, wizyta pielęgniarki, zakup i dostarczenie sprzętu ortopedycznego przepisanego przez lekarza, a także rehabilitacja w przypadku hospitalizacji dziecka. Dodatkowo, jeżeli dziecko będzie nieobecne w szkole z powodu nieszczęśliwego wypadku, może liczyć na pomoc w nadrobieniu zaległości w nauce i skorzystać z 5 godzin korepetycji. Klient na własne życzenie może uzyskać nielimitowany dostęp do infolinii medycznej.

Artykuły powiązane

Czy pracodawcy muszą usuwać CV kandydatów od razu po rekrutacji? Wyrok NSA

Naczelny Sąd Administracyjny w wyroku z dnia 20 lutego 2024 r. (sygn. akt III OSK 2700/22) orzekł, że pracodawcy mogą pr...

Sąd cywilny jest związany decyzją KNF

Sąd Najwyższy w wyroku z dnia 8 marca 2024 r. (sygn. akt II CSKP 1915/22) orzekł, że sąd powszechny nie ma prawa inge...

Europa, a sztuczna inteligencja

W obronie własnego języka Portale informacyjne donoszą, że kraje od Hiszpanii po Rumunię stawiają c...