bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Artykuły
Concordia na dwóch znaczących wydarzeniach w branży agro

Concordia na dwóch znaczących wydarzeniach w branży agro

Dodano: 2016-11-22

Dziś (22 listopada 2016 r.) na Stadionie Narodowym w Warszawie odbywa się IV edycja konferencji Narodowe Wyzwania w Rolnictwie na Narodowym – największe w kraju tego typu spotkanie dla rolników.

W programie przewidziano m.in. liczne debaty, dyskusje z ekspertami, wykłady merytoryczne, prezentacje firm. Tematyka spotkań będzie zróżnicowana i obejmie: analizę sytuacji w rolnictwie, finanse w gospodarstwie, produkcję roślinną, produkcję zwierzęcą, a także zagadnienia techniki rolniczej.

Tak jak w ubiegłych latach, również i w tym roku na Konferencji nie zabraknie Concordii Ubezpieczenia od lat działającej na polu ubezpieczeń dla sektora agro. Towarzystwo będzie reprezentowane przez Andrzeja Janca – Dyrektora Biura Ubezpieczeń Rolnych, który wraz z przedstawicielem partnera Concordii – SGB Banku, zmierzy się z tematem „Finansowanie i ochrony agrobiznesu w pytaniach i odpowiedziach”. Podczas spotkania, na gości będą czekać eksperci Concordii, SGB Banku, a także specjaliści z Centrum Doradztwa Rolniczego oraz Finansowego.

Dziś ma miejsce również Forum Rolników i Agrobiznesu w Poznaniu. Rolnicy wraz z ekspertami z branży rolniczej będą dyskutować na temat przyszłości polskiego rolnictwa na tle sytuacji rozwoju gospodarki w Europie i na świecie.

W roli prelegenta w sesji „Organizacja i Zarządzanie”, udział weźmie Michael Lösche, pełniący od 2012 r. funkcję Członka Zarządu Concordii Polska TUW. Ekspert w zakresie ubezpieczeń upraw skoncentruje się na wzmocnieniu pozycji Concordii, będącej w czołówce polskich ubezpieczycieli rolnych.

Podczas swojego wystąpienia będzie mówił o tym, dlaczego strategiczne decyzje przesądzają o płynności finansowej oraz szansach rozwoju gospodarstw, w kontekście ochrony ubezpieczeniowej, jako skutecznego narzędzia zabezpieczenia dochodów gospodarstwa.

Artykuły powiązane

Dyrektywa Work-Life Balance

W dniu 9 marca 2023 r. Sejm uchwalił projekt nowelizacji Kodeksu pracy w zakresie dyrektywy Parlamentu Europejskiego i...

Czy dane osobowe będzie można swobodnie „transferować” do USA?

Pod koniec ubiegłego roku Komisja Europejska rozpoczęła proces zmierzający do przyjęcia decyzji w sprawie adekwatności r...

Poradnik Rzecznika Finansowego, czyli kredyt konsumencki nie tylko na Gwiazdkę

Okres świąteczny, który już za nami, nierozłącznie wiąże się ze zwiększonymi wydatkami. Tegoroczne Święta Bożego Narodze...