bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Artykuły
Colonnade stawia na multikanałowość i rozwijanie platformy dla brokerów

Colonnade stawia na multikanałowość i rozwijanie platformy dla brokerów

Dodano: 2017-07-18

Paweł Holnicki-Szulc, dyrektor generalny Colonnade Insurance, w rozmowie z agencją Newseria wskazuje, że w zakresie dystrybucji swoich produktów, ubezpieczyciel stawia na multikanałowość i rozwijanie specjalnej platformy dla brokerów.

– Multikanałowość, dywersyfikacja portfela i kanałów sprzedaży są w centrum naszej strategii na najbliższe lata. Oprócz kanału brokerskiego i sprzedaży bezpośredniej stawiamy również na telemarketing, bancassurance, programy partnerskie oraz sprzedaż online przez stronę internetową. Mamy również specjalną platformę dla naszych partnerów biznesowych, przede wszystkim brokerów, którą chcemy intensywnie rozwijać w najbliższych latach – zapowiada Paweł Holnicki-Szulc.

W dniu 1 lipca 2017 r. marka Colonnade weszła na polski rynek ubezpieczeniowy. Należy ona do kanadyjskiej grupy Fairfax Holdings Limited z siedzibą w Toronto. W październiku 2016 r. Fairfax przejęło aktywa operacyjne oraz pracowników American International Group (czytaj więcej: Od lipca AIG przekształci się w Colonnade Insurance).

Artykuły powiązane

Nowa usługa Deweloperskiego Funduszu Gwarancyjnego we współpracy z UFG

Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny w ramach swojej działalności przy Deweloperskim Funduszu Gwarancyjnym u...

Niewłaściwe zachowanie pracodawcy niekoniecznie jest mobbingiem – postanowienie SN

Sąd Najwyższy w postanowieniu z dnia 14 lutego 2024 r. (sygn. akt II PSK 11/23) uznał, że poczucie pracownika, że pode...

Leasing od A do Z – przewodnik

Pobierz nasz najnowszy przewodnik - Leasing od A do Z! Kliknij tutaj...