bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Artykuły
Certyfikat Znaku Jakości OK SENIOR®

Certyfikat Znaku Jakości OK SENIOR®

Dodano: 2022-11-22
Publikator: informacja prasowa

Oddziały PZU, jako pierwsze w branży ubezpieczeniowej w naszym kraju, otrzymały międzynarodowy Certyfikat Znaku Jakości OK SENIOR®.

Ubezpieczyciel pomyślnie przeszedł audyty w obszarze infrastruktury oraz świadczenia usług dla dojrzałych klientów. Tym też sposobem PZU spełniło warunki przyznania certyfikatu.

Audytorami, którzy zweryfikowali przyjazność oddziałów byli seniorzy powyżej 60. roku życia. Podczas badania doceniono zwłaszcza profesjonalizm i sumienność doradców PZU. Język, którym posługiwali się pracownicy był zrozumiały, a standard obsługi odnośnie oferty był dostosowany do potrzeb klienta. Wśród pozytywnych opinii na temat funkcjonowania oddziałów ubezpieczyciela zwracano uwagę na ich dostępność oraz udogodnienia w stosunku do osób z ograniczeniami w poruszaniu się.

Wyróżnienie jest przyznawane przez organizację OK SENIOR® Polska w partnerstwie z Krajowym Instytutem Gospodarki Senioralnej.

Artykuły powiązane

Czy pracodawcy muszą usuwać CV kandydatów od razu po rekrutacji? Wyrok NSA

Naczelny Sąd Administracyjny w wyroku z dnia 20 lutego 2024 r. (sygn. akt III OSK 2700/22) orzekł, że pracodawcy mogą pr...

Sąd cywilny jest związany decyzją KNF

Sąd Najwyższy w wyroku z dnia 8 marca 2024 r. (sygn. akt II CSKP 1915/22) orzekł, że sąd powszechny nie ma prawa inge...

Europa, a sztuczna inteligencja

W obronie własnego języka Portale informacyjne donoszą, że kraje od Hiszpanii po Rumunię stawiają c...