bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Artykuły
Certyfikat Znaku Jakości OK SENIOR®

Certyfikat Znaku Jakości OK SENIOR®

Dodano: 2022-11-22
Publikator: informacja prasowa

Oddziały PZU, jako pierwsze w branży ubezpieczeniowej w naszym kraju, otrzymały międzynarodowy Certyfikat Znaku Jakości OK SENIOR®.

Ubezpieczyciel pomyślnie przeszedł audyty w obszarze infrastruktury oraz świadczenia usług dla dojrzałych klientów. Tym też sposobem PZU spełniło warunki przyznania certyfikatu.

Audytorami, którzy zweryfikowali przyjazność oddziałów byli seniorzy powyżej 60. roku życia. Podczas badania doceniono zwłaszcza profesjonalizm i sumienność doradców PZU. Język, którym posługiwali się pracownicy był zrozumiały, a standard obsługi odnośnie oferty był dostosowany do potrzeb klienta. Wśród pozytywnych opinii na temat funkcjonowania oddziałów ubezpieczyciela zwracano uwagę na ich dostępność oraz udogodnienia w stosunku do osób z ograniczeniami w poruszaniu się.

Wyróżnienie jest przyznawane przez organizację OK SENIOR® Polska w partnerstwie z Krajowym Instytutem Gospodarki Senioralnej.

Artykuły powiązane

Rejestracje z Polski postrachem na europejskich drogach

Polskie Biuro Ubezpieczycieli Komunikacyjnych opublikowało dane dotyczące szkód powodowanych przez polskich kierowców za...

Nazwa „odszkodowanie” nie wystarczy do zwolnienia z PIT

Wyrok Naczelnego Sądu Administracyjnego Naczelny Sąd Administracyjny (NSA) w wyroku z dnia 26 marca 2024 r. (sygn. akt...

Przewodnik „Ubezpieczenia w transporcie, czyli dlaczego nie warto ryzykować?”

Przewodnik po ubezpieczeniach w transporcie jest już dostępny! Pobierz go już teraz! 👉🏻 POBIERAM...