bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Artykuły
Certyfikat Znaku Jakości OK SENIOR®

Certyfikat Znaku Jakości OK SENIOR®

Dodano: 2022-11-22
Publikator: informacja prasowa

Oddziały PZU, jako pierwsze w branży ubezpieczeniowej w naszym kraju, otrzymały międzynarodowy Certyfikat Znaku Jakości OK SENIOR®.

Ubezpieczyciel pomyślnie przeszedł audyty w obszarze infrastruktury oraz świadczenia usług dla dojrzałych klientów. Tym też sposobem PZU spełniło warunki przyznania certyfikatu.

Audytorami, którzy zweryfikowali przyjazność oddziałów byli seniorzy powyżej 60. roku życia. Podczas badania doceniono zwłaszcza profesjonalizm i sumienność doradców PZU. Język, którym posługiwali się pracownicy był zrozumiały, a standard obsługi odnośnie oferty był dostosowany do potrzeb klienta. Wśród pozytywnych opinii na temat funkcjonowania oddziałów ubezpieczyciela zwracano uwagę na ich dostępność oraz udogodnienia w stosunku do osób z ograniczeniami w poruszaniu się.

Wyróżnienie jest przyznawane przez organizację OK SENIOR® Polska w partnerstwie z Krajowym Instytutem Gospodarki Senioralnej.

Artykuły powiązane

I kwartał 2023 r.: mniej szkód, wyższe odszkodowania

W dniu 24 maja 2023 r. Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny opublikował Biuletyn Informacyjny Ośrodka Informacji UFG d...

UFG pracuje nad nowym narzędziem do walki z oszustwami ubezpieczeniowymi

Podczas X Kongresu Polskiej Izby Ubezpieczeń przedstawiono zarys nowego projektu Ubezpieczeniowego Funduszu...

    Zadaj Pytanie