bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Artykuły
BZ WBK-Aviva wesprze II Dni Mamy Onkologicznej

BZ WBK-Aviva wesprze II Dni Mamy Onkologicznej

Dodano: 2017-05-15

Towarzystwo ubezpieczeń BZ WBK-Aviva zostało partnerem II Dni Mamy Onkologicznej, które potrwają od 22 do 27 maja. Akcja już po raz drugi organizowana jest przez Drużynę Szpiku. Jest to cykl imprez, które mają zwrócić uwagę na matki chorych dzieci.

„Razem chcemy zrobić coś wyjątkowego dla mam czuwających przy łóżku przewlekle, a czasem śmiertelnie chorych dzieci” – wyjaśnia ubezpieczyciel.

Tegoroczne Dni Mamy Onkologicznej dedykowane są godności matki walczącej o zdrowie dziecka. „Tutaj musi zmienić się system, chore dziecko musi wraz z rodzicem być traktowane jak zestaw! Bo nie ma lepszego i ważniejszego leku niż bliskość rodzica! Ta Onkomama to dla systemu dobrodziejstwo, to Ona dba, czuwa, myje, karmi, pilnuje, przebiera i tuli małego pacjenta” – wyjaśniają organizatorzy akcji.

Organizatorzy wraz z partnerami przygotowali mnóstwo atrakcji, które pozwolą, tym walecznym mamom nabrać sił, naładować akumulatory, by iść dalej.

Artykuły powiązane

Kontrole sektorowe UODO w 2024 r.

W dniu 12 lutego 2024 r. Urząd Ochrony Danych Osobowych przyjął plan kontroli sektorowych na 2024 rok. Plan ten pr...

Wynagrodzenie celebryty za współpracę nie zalicza się do kosztów

Dyrektor Krajowej Informacji Skarbowej w interpretacji z dnia 8 stycznia 2024 r. (sygn...

Fałszywy profil ZUS zachęca do inwestycji gwarantującej emeryturę w wieku 50 lat. Zakład Ubezpieczeń Społecznych ostrzega przed oszustami!

Podstępny profil namawia do inwestycji, obiecując pewną emeryturę już po osiągnięciu 50 lat. Według oszustów wystarc...