bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Artykuły
Bezgotówkowe Kino Objazdowe

Bezgotówkowe Kino Objazdowe

Dodano: 2022-11-07

Bezgotówkowe Kino Objazdowe to akcja łącząca w sobie walory rozrywkowe i edukacyjne. Wydarzenie skierowane jest do osób, które na co dzień mają ograniczony dostęp do kina.

Objazdowe kino pojawiło się 7 listopada w Ornecie w powiecie lidzbarskim. Na trasie projektu znajdują się także następujące miejscowości: Korsze, Biała Piska, Łęczna, Piwniczna-Zdrój, Głogów Małopolski, Ropczyce, Sędziszów, Łaziska Górne, Lędziny, Pyskowice, Kalety, Świebodzice, Boguszów-Gorce i Chocianów.

W każdej ze wspomnianych miejscowości od rana do wieczora będą odbywały się seanse filmowe. W repertuarze znalazło się kilka pozycji, a mianowicie: „Listy do M.5”, „Johnny”, „Ania”, „Kopciuszek i kamień życia” oraz „Guliwer”. Bilet normalny kosztuje 18 zł, ulgowy 16 zł, a grupowy 14 zł. Bilety można kupić na stronie wydarzenia lub w kasie przed seansem. Dodatkowo organizatorzy przewidzieli korzyści dla widzów kupujących bilety bezgotówkowo – otrzymają oni darmowy popcorn.

Projekt ma służyć rozrywce oraz edukacji. W związku z tym przed ośrodkami kultury pojawił się kamper z mobilnym biurem Fundacji Polska Bezgotówkowa. Zainteresowani uzyskają w nim informacje odnośnie płatności bezgotówkowych. Dowiedzą się również, jakie programy wsparcia dla przedsiębiorców realizuje instytucja.

Organizatorem przedsięwzięcia jest spółka Outdoor Cinema, a w jego realizację włączyła się Fundacja Polska Bezgotówkowa.

Artykuły powiązane

I kwartał 2023 r.: mniej szkód, wyższe odszkodowania

W dniu 24 maja 2023 r. Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny opublikował Biuletyn Informacyjny Ośrodka Informacji UFG d...

UFG pracuje nad nowym narzędziem do walki z oszustwami ubezpieczeniowymi

Podczas X Kongresu Polskiej Izby Ubezpieczeń przedstawiono zarys nowego projektu Ubezpieczeniowego Funduszu...

    Zadaj Pytanie