bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Artykuły
beinsured objęło patronat medialny nad konkursem na najlepszą pracę licencjacką i magisterską z zakresu ubezpieczeń

beinsured objęło patronat medialny nad konkursem na najlepszą pracę licencjacką i magisterską z zakresu ubezpieczeń

Dodano: 2018-04-04

Nawet 6 tys. zł oraz płatny staż w towarzystwie ubezpieczeń Open Life czeka na autorów najciekawszych prac licencjackich i magisterskich dotyczących ubezpieczeń na życie. Konkurs „Zabezpieczamy Przyszłość” medialnie wspomaga portal beinsured.pl.  

– Bardzo cenimy sobie możliwość współpracy z młodymi osobami, którzy niejednokrotnie mają zupełnie inne od nas spojrzenie na rynek i świat ubezpieczeń. Wierzymy, że ich otwartość i kreatywność jest bardzo potrzebna branży. Chcemy wspierać studentów zainteresowanych rozpoczęciem kariery w ubezpieczeniach, dlatego autorom najciekawszych prac konkursowych, oprócz nagród finansowych, z chęcią zaproponujemy również płatne staże w naszym towarzystwie, aby mogli od środka poznać proces tworzenia, sprzedaży i obsługi ubezpieczeń oraz przekonać się, że nasza branża jest naprawdę ciekawa – mówi Krzysztof Bukowski, prezes zarządu Open Life TU Życie S.A.

Celem konkursu jest: rozwijanie wśród studentów i absolwentów uczelni wyższych zainteresowania obszarem ubezpieczeń ochronnych, edukowanie w zakresie finansów oraz stworzenie możliwości rozwoju osobom, które chciałyby w przyszłości związać się zawodowo z branżą ubezpieczeniową.

W konkursie będą mogli wziąć udział autorzy prac licencjackich i magisterskich związanych z szeroko rozumianą tematyką ubezpieczeń na życie, zwłaszcza produktów ochronnych, które zostały napisane w j. polskim i obronione w roku akademickim 2017/2018.

Jurorzy będą oceniali nadesłane prace m.in. pod kątem oryginalnego ujęcia tematu, nowatorskiego i twórczego charakteru czy poprawności merytorycznej. Zgłoszenia do I etapu konkursu są przyjmowane do 30 września 2018 r.

Konkurs organizowany jest przez Open Life TU Życie S.A. w ramach „Partnerstwa na rzecz realizacji Celów Zrównoważonego Rozwoju (SDGs)”. Partnerem konkursu jest AIESEC Warszawa SGH. Patronat medialny nad przedsięwzięciem sprawuje branżowy portal poświęcony ubezpieczeniom beinsured.pl.

Artykuły powiązane

Dyrektywa Work-Life Balance

W dniu 9 marca 2023 r. Sejm uchwalił projekt nowelizacji Kodeksu pracy w zakresie dyrektywy Parlamentu Europejskiego i...

Czy dane osobowe będzie można swobodnie „transferować” do USA?

Pod koniec ubiegłego roku Komisja Europejska rozpoczęła proces zmierzający do przyjęcia decyzji w sprawie adekwatności r...

Poradnik Rzecznika Finansowego, czyli kredyt konsumencki nie tylko na Gwiazdkę

Okres świąteczny, który już za nami, nierozłącznie wiąże się ze zwiększonymi wydatkami. Tegoroczne Święta Bożego Narodze...