bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Co nowego?
Bankier.pl porównuje oferty kont osobistych

Bankier.pl porównuje oferty kont osobistych

Dodano: 2016-07-12

Bankier.pl uruchomił porównywarkę kont osobistych. Ma ona ułatwić poruszanie się po bankowych ofertach oraz wyznaczyć najlepsze rachunki, które będą spełniały wskazane przez klienta kryteria.

W ostatnich latach trudno jest o prawdziwe darmowe konta osobiste. Wynika to z polityki cenowej banków. Wiele z nich wprowadza określone warunki, które klient musi spełnić, aby nie płacić za konto (np. dokonanie określonej liczby transakcji, zapewniać stałe wpływy na konto). Niestety wiele z banków zrezygnuje tylko z części opłat. Każdy klient powinien mieć możliwość wskazania swoich priorytetów i kryteriów na których to akurat jemu zależy. Jedni wolą darmowe wypłaty z bankomatów, inni zaś brak comiesięcznej opłaty za prowadzenie konta.

Podstawowe zestawienie wskazuje oferty kont osobistych pod względem trzech opłat: za prowadzenie konta, posiadanie karty i przelewy internetowe. Ponadto, każdy rachunek można sprawdzić szczegółowo, np. sprawdzić informacje o warunkach otwarcia konta, progach zwolnień z opłat, preferencjach dla wybranych segmentów klienta czy funkcjonalnościach przypisanej do konta karty płatniczej. Wyszukiwarka ma również opcję porównania kont promocyjnych. Niektóre banki oferują nagrody za posiadanie lub otwarcie konta – np. dodatkowe środki. Bankier.pl oferuje również założenie darmowego konta właśnie przez portal.

Artykuły powiązane

Rejestracje z Polski postrachem na europejskich drogach

Polskie Biuro Ubezpieczycieli Komunikacyjnych opublikowało dane dotyczące szkód powodowanych przez polskich kierowców za...

Nazwa „odszkodowanie” nie wystarczy do zwolnienia z PIT

Wyrok Naczelnego Sądu Administracyjnego Naczelny Sąd Administracyjny (NSA) w wyroku z dnia 26 marca 2024 r. (sygn. akt...

Przewodnik „Ubezpieczenia w transporcie, czyli dlaczego nie warto ryzykować?”

Przewodnik po ubezpieczeniach w transporcie jest już dostępny! Pobierz go już teraz! 👉🏻 POBIERAM...