bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Co nowego?
Bankier.pl porównuje oferty kont osobistych

Bankier.pl porównuje oferty kont osobistych

Dodano: 2016-07-12

Bankier.pl uruchomił porównywarkę kont osobistych. Ma ona ułatwić poruszanie się po bankowych ofertach oraz wyznaczyć najlepsze rachunki, które będą spełniały wskazane przez klienta kryteria.

W ostatnich latach trudno jest o prawdziwe darmowe konta osobiste. Wynika to z polityki cenowej banków. Wiele z nich wprowadza określone warunki, które klient musi spełnić, aby nie płacić za konto (np. dokonanie określonej liczby transakcji, zapewniać stałe wpływy na konto). Niestety wiele z banków zrezygnuje tylko z części opłat. Każdy klient powinien mieć możliwość wskazania swoich priorytetów i kryteriów na których to akurat jemu zależy. Jedni wolą darmowe wypłaty z bankomatów, inni zaś brak comiesięcznej opłaty za prowadzenie konta.

Podstawowe zestawienie wskazuje oferty kont osobistych pod względem trzech opłat: za prowadzenie konta, posiadanie karty i przelewy internetowe. Ponadto, każdy rachunek można sprawdzić szczegółowo, np. sprawdzić informacje o warunkach otwarcia konta, progach zwolnień z opłat, preferencjach dla wybranych segmentów klienta czy funkcjonalnościach przypisanej do konta karty płatniczej. Wyszukiwarka ma również opcję porównania kont promocyjnych. Niektóre banki oferują nagrody za posiadanie lub otwarcie konta – np. dodatkowe środki. Bankier.pl oferuje również założenie darmowego konta właśnie przez portal.

Artykuły powiązane

Kontrole sektorowe UODO w 2024 r.

W dniu 12 lutego 2024 r. Urząd Ochrony Danych Osobowych przyjął plan kontroli sektorowych na 2024 rok. Plan ten pr...

Wynagrodzenie celebryty za współpracę nie zalicza się do kosztów

Dyrektor Krajowej Informacji Skarbowej w interpretacji z dnia 8 stycznia 2024 r. (sygn...

Fałszywy profil ZUS zachęca do inwestycji gwarantującej emeryturę w wieku 50 lat. Zakład Ubezpieczeń Społecznych ostrzega przed oszustami!

Podstępny profil namawia do inwestycji, obiecując pewną emeryturę już po osiągnięciu 50 lat. Według oszustów wystarc...