bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Artykuły
Bank Millennium sponsorem XXVIII Bydgoskiego Festiwalu Operowego

Bank Millennium sponsorem XXVIII Bydgoskiego Festiwalu Operowego

Dodano: 2022-10-18
Publikator: informacja prasowa

Bank Millennium jest sponsorem trwającego obecnie XXVIII Bydgoskiego Festiwalu Operowego.

To największe wydarzenie takiego rodzaju w Polsce, a tym samym przegląd najciekawszych osiągnięć renomowanych teatrów muzycznych. Festiwal rozpoczął się 8 października br. i potrwa do 22 października br.

Bydgoski Festiwal Operowy odbywa się na scenie bydgoskiej Opery Nova od 1994 r. To jedno z ważniejszych wydarzeń na kulturalnej mapie Polski.

Jak mówi Dyrektor Regionalny instytucji bankowej – „Bank Millennium jest mecenasem kultury 360°, wspierając sztukę w wielu jej formach – film, muzykę, malarstwo, rzeźbę, teatr, fotografię, literaturę i performance, przedsięwzięcia o zasięgu ogólnopolskim i lokalnym. Mamy przyjemność być od kliku lat sponsorem Bydgoskiego Festiwalu Operowego, który doskonale popularyzuje i promuje polską operę oraz prezentuje dokonania renomowanych zagranicznych teatrów”.

Artykuły powiązane

Sąd Najwyższy oddalił argumenty Rzecznika Praw Obywatelskich w sprawie dotyczącej zadośćuczynienia.

Izba Kontroli Nadzwyczajnej i Spraw Publicznych Sądu Najwyższego odrzuciła skargę Rzecznika Praw Obywatelskich w spr...

Jak wyglądała sytuacja w ubezpieczeniach w 2023?

Polska Izba Ubezpieczeń opublikowała raport „Ubezpieczenia w liczbach w 2023”. W ubiegłym roku ubezpieczyciele wypłac...

Prywatne ubezpieczenie zdrowotne ma już niemal 5 mln Polaków

Polska Izba Ubezpieczeń poinformowała, że liczba osób objętych prywatnym ubezpieczeniem zdrowotnym nieustannie rośnie i...