bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Artykuły
Bank Millenium z innowacyjnym pakietem dla firm

Bank Millenium z innowacyjnym pakietem dla firm

Dodano: 2021-10-12
Publikator: informacja prasowa

Bank Millenium wystartował z nową inicjatywą, skierowaną do klientów segmentu Biznes. Bank zaoferował pakiet Smart Terminal Plus, który daje dostęp do multifunkcyjnego terminalu płatniczego z mobilną aplikacją i bezprzewodową drukarką fiskalną online.

Innowacyjny pakiet dla firm jest alternatywą dla kasy fiskalnej oraz pozwala w prosty sposób rejestrować transakcje. Zainteresowani klienci, którzy skorzystają z oferty, otrzymają nowoczesne stanowisko sprzedaży z innowacyjnym terminalem NexGo N3, nowoczesną aplikacją sprzedażową Novitus Bill i kompaktową drukarkę fiskalną DEON Online. Pakiet Smart Terminal Plus umożliwia m.in. zarządzanie asortymentem, bazą towarową, szybką sprzedaż, sprawny przegląd i optymalizację kosztów.

− Pakiet ułatwia prowadzenie i rozwijanie biznesu. Tworząc go koncentrowaliśmy się na potrzebach i doświadczeniach przedsiębiorców w zakresie cyfryzacji. W tym sensie Smart Terminal Plus, to unikalne w skali rynku rozwiązanie, które sprawia, że prowadzenie biznesu jest prostsze, bardziej mobilne – mówi Anna Wydrzyńska-Czosnyka, kierująca wydziałem klienta biznes w Banku Millennium.

Bank informuje, iż oferowany przez niego Smart Terminal Plus jest alternatywą dla klasycznej kasy fiskalnej oraz oparty jest o nowoczesne technologie. Zapewnia on szybkie i proste połączenie GSM z Centralnym Repozytorium Kas.

− Od lat łączymy innowacyjność z projektowaniem usług, które wychodzą poza obszar stricte bankowy. Nowy pakiet dla firm nie tylko ułatwia codzienne prowadzenie działalności, ale jest dla naszych klientów narzędziem do budowania nowoczesnego i konkurencyjnego biznesu. Obok naszych dotychczasowych projektów w kanałach cyfrowych, takich jak procesy kredytowe czy otwieranie kont bieżących i walutowych, to kolejny krok do stworzenia kompleksowej oferty dla klientów prowadzących swoją działalność – mówi Hanna Tobiańska z departamentu bankowości elektronicznej w Banku Millennium.

Bank Millenium udostępnia klientom Pakiet Smart Terminal Plus w ramach oferty specjalnej. Jego koszt to 39 zł netto miesięcznie, a aplikacji Novitus Bil 24,90 zł netto miesięcznie. W ramach pakietu Plus koszt drukarki DEON Online jest jednorazowo niższy o 400 zł. Co więcej, nowi klienci banku zyskują bezpłatne prowadzenie Konta Mój Biznes i kont walutowych przez 2 lata, a po spełnieniu określonych warunków mogą otrzymać nawet 1500 zł premii.

Inicjatywa banku skierowana jest do firm prowadzących działalność handlowo-usługową.

Artykuły powiązane

Prawo do zadośćuczynienia dla członków rodziny poszkodowanego niezgodne z Konstytucją?

Od niemal półtora roku, tj. od dnia 19.09.2021 r. w Kodeksie cywilnym obowiązuje przepis art. 4462  KC, stanowiący pods...

Dyrektywa Work-Life Balance

W dniu 9 marca 2023 r. Sejm uchwalił projekt nowelizacji Kodeksu pracy w zakresie dyrektywy Parlamentu Europejskiego i...

Czy dane osobowe będzie można swobodnie „transferować” do USA?

Pod koniec ubiegłego roku Komisja Europejska rozpoczęła proces zmierzający do przyjęcia decyzji w sprawie adekwatności r...