bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
b2f
BACK TO THE FUTURE (b2f) – Ubezpieczenia przyszłości już po raz trzeci

BACK TO THE FUTURE (b2f) – Ubezpieczenia przyszłości już po raz trzeci

Dodano: 2018-02-19

W dniu 3 kwietnia 2019 r. odbędzie się trzecia edycja konferencji BACK TO THE FUTURE (b2f) – Ubezpieczenia przyszłości. Tym razem wydarzenie będzie przebiegać pod hasłem „Regulacyjne tsunami”.

BACK TO THE FUTURE – Ubezpieczenia przyszłości to konferencja o innowacjach w ubezpieczeniach i sektorze FinTech. Obok tematów związanych z rozwojem technologicznym branży finansowej poruszane są też ciekawe zagadnienia prawne stanowiące nowe wyzwania dla szeroko rozumianej branży finansowej. b2f to również okazja do nawiązania ciekawych relacji biznesowych i bliższego poznania osób odpowiedzialnych za rozwój technologiczny branży finansowej w Polsce.  

Do tej pory miały miejsce dwie edycje wydarzenia, które zgromadziły w sumie ponad 200 uczestników. W roli prelegentów wystąpiło 15 specjalistów z zakresu rozwoju nowych technologii w finansach, twórców fintechów, a także ekspertów w dziedzinie prawa ubezpieczeniowego i finansowego. 

Konferencja BACK TO THE FUTURE – Ubezpieczenia przyszłości organizowana jest od 2016 r. przez beinsured.pl. Tegoroczna edycja będzie skupiona wokół hasła „Regulacyjne tsunami”. Zaproszeni prelegenci opowiedzą m.in. o kierunkach rozwoju technologii, sztucznej inteligencji w branży ubezpieczeniowej, regtech-ach, innowacjach vs. RODO oraz kontroli pracowników w perspektywie RODO. Podczas b2f odbędzie się również panel dyskusyjny, podczas którego uczestnicy zmierzą się z pytaniem: jak technologia może pomóc w spełnianiu wymogów regulacyjnych.

W każdej edycji na uczestników konferencji oprócz ciekawych tematów i porywających prelekcji czekały również liczne atrakcje oraz możliwość przetestowania nowinek technologicznych, których nie zabraknie również i w tym roku.

Wydarzenie skierowane jest głównie do przedstawicieli branży ubezpieczeniowej i szeroko rozumianej branży FinTech tj.:

  • menadżerów i dyrektorów zakładów ubezpieczeń, 
  • przedstawicieli brokerów i multiagencji. 
  • ekspertów ds. nowych technologii w ubezpieczeniach, 
  • przedstawicieli organizacji ubezpieczeniowych,
  • przedstawicieli firm technologicznych zainteresowanych inwestycjami w rozwiązania dla branży finansowej,
  • dziennikarzy.

Serdecznie zapraszamy!
 

BACK TO THE FUTURE III  – Ubezpieczenia przyszłości odbędzie się już 3 kwietnia 2019 r. w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie.

Więcej informacji na stronie: https://www.ubezpieczeniaprzyszlosci.pl/

Artykuły powiązane

Odszkodowanie za skażenie plonów przez sąsiada

Sąd Okręgowy w wyroku z dnia 15 maja 2023 r. (sygn. akt XXV C 384/22) orzekł, że nawet jeśli nie całe plony, a t...

Zmiany w zakresie postępowania wyjaśniającego przed Urzędem Komisji Nadzoru Finansowego

W dniu 29 września 2023 r. wejdzie w życie ustawa z dnia 16 sierpnia 2023 r. o zmianie niektórych ustaw w związku z zap...

Nowe Rekomendacje KNF dla zakładów ubezpieczeń dotyczące oceny odpowiedniości ubezpieczenia na życie z elementem inwestycyjnym

W dniu 15 września 2023 r. Komisja Nadzoru Finansowego przyjęła jednogłośnie Rekomendacje dla zakładów ubezpieczeń dotyc...