bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Artykuły
Baborówko Horse Sale Show 2016 z udziałem Concordii

Baborówko Horse Sale Show 2016 z udziałem Concordii

Dodano: 2016-09-28

W dniach od 30 września do 2 października 2016 r. w Ośrodku Jeździeckim Pałac Baborówko odbędą się międzynarodowe i krajowe zawody WKKW oraz aukcja koni sportowych – Baborówko Horse Sale Show. Po raz kolejny do udziału w wydarzeniu została zaproszona Concordia Ubezpieczenia.

Baborówko Horse Sale Show to nowa inicjatywa na polskim rynku jeździeckim, w trakcie której jednocześnie odbędzie się wszechstronny konkurs konia wierzchowego, należący do olimpijskiej konkurencji sportowej, oraz pierwsza edycja aukcji koni sportowych, z predyspozycjami do skoków przez przeszkody i WKKW.

Organizatorzy oprócz klasycznej formuły aukcji zaproponują zainteresowanym bogaty pakiet świadczeń dodatkowych, m.in. pomoc w przygotowaniu koni i ich prezentacji, w organizacji niezbędnych badań weterynaryjnych, finalizacji transakcji i ubezpieczeniu wierzchowców. 

Artykuły powiązane

Czy pracodawcy muszą usuwać CV kandydatów od razu po rekrutacji? Wyrok NSA

Naczelny Sąd Administracyjny w wyroku z dnia 20 lutego 2024 r. (sygn. akt III OSK 2700/22) orzekł, że pracodawcy mogą pr...

Sąd cywilny jest związany decyzją KNF

Sąd Najwyższy w wyroku z dnia 8 marca 2024 r. (sygn. akt II CSKP 1915/22) orzekł, że sąd powszechny nie ma prawa inge...

Europa, a sztuczna inteligencja

W obronie własnego języka Portale informacyjne donoszą, że kraje od Hiszpanii po Rumunię stawiają c...