bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Artykuły
AXA Najbardziej Cyfrowym Ubezpieczycielem Roku w rankingu e-Commerce Polska awards 2017

AXA Najbardziej Cyfrowym Ubezpieczycielem Roku w rankingu e-Commerce Polska awards 2017

Dodano: 2017-11-10

9 listopada w warszawskim Kinie Praha odbyła się gala V edycji konkursu e-Commerce Polska awards oraz II edycji konkursu Osobowość Polskiej i Regionalnej Gospodarki Cyfrowej. Laureatem  kategorii „Najbardziej cyfrowy ubezpieczyciel” została AXA.  

Zakład ubezpieczeń już po raz drugi odebrał wyróżnienie w tym konkursie. Spółka została nagrodzona za najbardziej wygodną, czytelną i użyteczną stronę internetową, która jest dostosowana do urządzeń mobilnych. Ponadto, wyróżnia się pod względem zastosowanych innowacji technologicznych oraz zaimplementowanych aplikacji ułatwiających korzystanie z usług.

– Coroczna gala organizowanych przez e-Izbę to święto podmiotów, a także Osobowości Polskiej i Regionalnej Gospodarki Cyfrowej, które w sposób najbardziej efektywny i co ważne ze zrozumieniem swoich odbiorców rozwijają się i odnoszą sukcesy w pełnej wyzwań transformacji cyfrowej. Gratuluję laureatom tegorocznej edycji obu konkursów. To oni wyznaczają kierunek dobrych praktyk i skutecznych działań, które mają znaczący wpływ na postęp cyfrowy w Polsce – podkreśla Patrycja Sass – Staniszewska, Prezes Izby Gospodarki Elektronicznej.   

Konkurs e-Commerce Polska awards organizowany jest przez Izbę Gospodarki Elektronicznej. Udział w nim biorą głównie sklepy online. Kategoria dla banków i ubezpieczycieli została wprowadzona rok temu. Natomiast w tym roku po raz pierwszy nagrody przyznano podmiotom działającym w branży e-medycyny, e-administracji oraz dostawcom innowacyjnych technologii (e-usług). W sumie nagrody przyznano w 16 kategoriach.

Osobowością Polskiej Gospodarki Cyfrowej został Przemysław Budkowski, Prezes Allegro. Natomiast Piotr Kuczera, Prezydent Rybnika, odebrał statuetkę dla Osobowości Polskiej Regionalnej Gospodarki Cyfrowej.

Artykuły powiązane

Przedsiębiorstwo może nałożyć obowiązek uzyskania zezwolenia na pobyt pracownika – wyrok TSUE

Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej (TSUE) w wyroku z dnia 20 czerwca 2024 r. (sygn. akt C - 540/22) uznał, że pa...

Rejestracje z Polski postrachem na europejskich drogach

Polskie Biuro Ubezpieczycieli Komunikacyjnych opublikowało dane dotyczące szkód powodowanych przez polskich kierowców za...