bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Artykuły
AXA Assistance: ubezpieczenie turystyczne to coś więcej niż pomoc medyczna

AXA Assistance: ubezpieczenie turystyczne to coś więcej niż pomoc medyczna

Dodano: 2017-09-14

AXA Assistance wskazuje, że ubezpieczenie turystyczne zawiera wiele dodatkowych usług, o istnieniu których bardzo często nie wiedzą klienci.

„Otrzymanie fachowej pomocy medycznej w razie nieszczęśliwego wypadku to niewątpliwie główny cel zakupu ubezpieczenia turystycznego. Warto jednak mieć świadomość, że wykupując polisę (szczególnie w najwyższym wariancie) dostajemy w pakiecie wiele dodatkowych usług, z których istnienia często nie zdajemy sobie sprawy” – wskazuje AXA Assistance.

Z przeprowadzonych przez Blue Media w maju 2016 r. badań wynika, że dla urlopowiczów najważniejszym elementem ubezpieczenia turystycznego są koszty leczenia (93%). Respondenci wskazali również NNW (73%), transport medyczny (68%) oraz koszty akcji ratowniczej (59%).

W najwyższym wariancie ubezpieczenia turystycznego od AXA Assistance, oprócz nielimitowanych kosztów leczenia i ubezpieczenia wypadkowego klient otrzymuje takie dodatkowe elementy jak ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej, ubezpieczenie podróży samolotem, ubezpieczenie bagażu, a także pakiet usług assistance.

Artykuły powiązane

Czy pracodawcy muszą usuwać CV kandydatów od razu po rekrutacji? Wyrok NSA

Naczelny Sąd Administracyjny w wyroku z dnia 20 lutego 2024 r. (sygn. akt III OSK 2700/22) orzekł, że pracodawcy mogą pr...

Sąd cywilny jest związany decyzją KNF

Sąd Najwyższy w wyroku z dnia 8 marca 2024 r. (sygn. akt II CSKP 1915/22) orzekł, że sąd powszechny nie ma prawa inge...

Europa, a sztuczna inteligencja

W obronie własnego języka Portale informacyjne donoszą, że kraje od Hiszpanii po Rumunię stawiają c...