bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Artykuły
Aviva wyróżniona w konkursie na najlepsze polskie biura

Aviva wyróżniona w konkursie na najlepsze polskie biura

Dodano: 2017-10-31

Towarzystwo ubezpieczeń Aviva zwyciężyło w konkursie OFFICE SUPERSTAR, organizowanym przez firmę doradczą CBRE. Ubezpieczyciel został laureatem w dwóch kategoriach: „Biurowy Wellness” i „Najlepsze biuro w branży finansowej”.

Jak podała kapitału konkursowa w uzasadnieniu wyboru laureatów, Aviva otrzymała wyróżnienie „za możliwość wyboru przestrzeni do pracy, zaprojektowanej w taki sposób, aby dbać o komfort pracowników. Nawet lokalizacja biura (oraz jej zmiana) były motywowane właśnie ich wygodą” oraz za „najbardziej wyróżniające się biuro w swojej kategorii: za różnorodność, kreatywność i elastyczność powierzchni.”

Oprócz Avivy wyróżnienie otrzymały w innych kategoriach polskie siedziby m.in. Skanska, Goldman Recruitment, Google, OLX Group. W sumie nagrodzono 11 firm spośród 100 zgłoszonych propozycji. Wszystkie zwycięskie aranżacje można zobaczyć na stronie www.officesuperstar.pl.

Konkurs OFFICE SUPERSTAR ma na celu wyłonienie najlepszych aranżacji biurowych w Polsce. – Celem projektu OFFICE SUPERSTAR było wyłonienie firm, które w holistyczny sposób rozumieją pojęcie przestrzeni biurowej. To już nie tylko miejsce pracy, w budynkach spędzamy 90% czasu, właśnie w nich budujemy relacje zawodowe i prywatne, rozwijamy się, a także relaksujemy. Chcemy budować świadomość w organizacjach, ponieważ takie podejście do biura gwarantuje sukces w postaci zadowolonych i lojalnych pracowników. Napływające zgłoszenia były dowodem na to, że coraz więcej firm w Polsce podąża za tym trendem i wykorzystuje swoją przestrzeń jako zasób strategiczny, a także bardzo ważną część komunikacji z otoczeniem – mówi Natalia Wenzławska, communication & brand manager w CBRE.

Artykuły powiązane

Przedsiębiorstwo może nałożyć obowiązek uzyskania zezwolenia na pobyt pracownika – wyrok TSUE

Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej (TSUE) w wyroku z dnia 20 czerwca 2024 r. (sygn. akt C - 540/22) uznał, że pa...

Rejestracje z Polski postrachem na europejskich drogach

Polskie Biuro Ubezpieczycieli Komunikacyjnych opublikowało dane dotyczące szkód powodowanych przez polskich kierowców za...