bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Co nowego?
Aviva: nowa kampania reklamowa

Aviva: nowa kampania reklamowa

Dodano: 2017-02-06

Małgorzata Kożuchowska występuje w spotach reklamowych Towarzystwa Ubezpieczeń Aviva. Kampania reklamowa, która rozpoczęła się 6 lutego 2017 r., promuje dwa produkty ubezpieczeniowe: Nowa perspektywa i JuniorGO.

Reklama ubezpieczenia na życie i dożycie Nowa perspektywa jest kontynuacją kampanii, która była emitowana w maju ubiegłego roku. W trakcie 30-sekundowych spotów Małgorzata Kożuchowska przekonuje, że możemy wiele zrobić dla swoich najbliższych ale nie jesteśmy w stanie przewidzieć nieoczekiwanych, nieszczęśliwych zdarzeń.

Produkt Nowa perspektywa gwarantuje możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej w razie wypadku. A po wystąpieniu ryzyka ciężkiej choroby i niezdolności do pracy ubezpieczony może otrzymać do 800 tys. zł z przeznaczeniem na spłatę zobowiązania lub jako środki na leczenie.

Natomiast trwający 10 sekund spot reklamujący ubezpieczenie JuniorGO ma zachęcić do regularnego oszczędzania z myślą o przyszłości dzieci i ich wejścia w dorosłe życie.

Kampania potrwa 6 tygodni. Spoty będą emitowane w ogólnopolskich i tematycznych stacjach telewizyjnych. Ponadto filmy będą dostępne na YouTubie i kanałach VoD, a także serwisach społecznościowych. Planowane są również wzmożone działania PR.

Spoty reklamowe powstały w ramach działu komunikacji i zarządzania marką towarzystwa ubezpieczeń. Natomiast do zaplanowania mediów został wynajęty dom mediowy ZenithOptimedia.

Spoty można obejrzeć na kanale Aviva Polska w serwisie YouTube:
https://www.youtube.com/user/AvivaPolska

Artykuły powiązane

Kontrole sektorowe UODO w 2024 r.

W dniu 12 lutego 2024 r. Urząd Ochrony Danych Osobowych przyjął plan kontroli sektorowych na 2024 rok. Plan ten pr...

Wynagrodzenie celebryty za współpracę nie zalicza się do kosztów

Dyrektor Krajowej Informacji Skarbowej w interpretacji z dnia 8 stycznia 2024 r. (sygn...

Fałszywy profil ZUS zachęca do inwestycji gwarantującej emeryturę w wieku 50 lat. Zakład Ubezpieczeń Społecznych ostrzega przed oszustami!

Podstępny profil namawia do inwestycji, obiecując pewną emeryturę już po osiągnięciu 50 lat. Według oszustów wystarc...