bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Artykuły
Autokonto – nowa aplikacja dla kierowców

Autokonto – nowa aplikacja dla kierowców

Dodano: 2022-10-07

Autokonto to nowa aplikacja dla kierowców, w której można dokonywać opłat za autostrady i parkingi, a także wybrać ubezpieczenie czy sfinansować zakup auta.

Niedawno w App Store i Google Play firma Autokonto udostępniła swoją aplikację. Oprócz płatności za autostrady, za pomocą aplikacji można wnosić opłaty za parkowanie w strefach miejskich oraz umawiać przegląd w serwisie. Można także dokonać zakupu ubezpieczenia i zgłosić szkodę komunikacyjną.

Dodatkowo aplikacja ma pomagać przy zakupie auta i porównywaniu ofert finansowania. Wystarczy, że użytkownik zrobi zdjęcie wybranego pojazdu, a marka i model zostaną automatycznie zidentyfikowane. Następnie Autokonto przedstawi oferty zakupu wraz z propozycją finansowania.

Użytkownicy będą mieli możliwość używania aplikacji przy sprzedaży pojazdu. W czasie tworzenia ogłoszenia mogą się wesprzeć kreatorem oraz uzyskać dostęp do ofert zakupu przygotowanych przez dealerów współpracujących z Autokonto.

Aplikacja integruje kilka porównywarek, dzięki czemu użytkownik ma dostęp do najbardziej atrakcyjnych ofert. Wyboru może dokonać samodzielnie, a w razie potrzeby może skorzystać z Autodobrodzieja, czyli doradcy.

Artykuły powiązane

Roszczenia informacyjne agenta a upływ terminu przedawnienia roszczenia o zapłatę prowizji

Sąd Najwyższy w wyroku z dnia 26 stycznia 2023 r. (sygn. akt II CSKP 2252/22) oddalił skargi kasacyjne złożone przez obi...

Prawo do zadośćuczynienia dla członków rodziny poszkodowanego niezgodne z Konstytucją?

Od niemal półtora roku, tj. od dnia 19.09.2021 r. w Kodeksie cywilnym obowiązuje przepis art. 4462  KC, stanowiący pods...

Dyrektywa Work-Life Balance

W dniu 9 marca 2023 r. Sejm uchwalił projekt nowelizacji Kodeksu pracy w zakresie dyrektywy Parlamentu Europejskiego i...