bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Artykuły
Autokonto – nowa aplikacja dla kierowców

Autokonto – nowa aplikacja dla kierowców

Dodano: 2022-10-07

Autokonto to nowa aplikacja dla kierowców, w której można dokonywać opłat za autostrady i parkingi, a także wybrać ubezpieczenie czy sfinansować zakup auta.

Niedawno w App Store i Google Play firma Autokonto udostępniła swoją aplikację. Oprócz płatności za autostrady, za pomocą aplikacji można wnosić opłaty za parkowanie w strefach miejskich oraz umawiać przegląd w serwisie. Można także dokonać zakupu ubezpieczenia i zgłosić szkodę komunikacyjną.

Dodatkowo aplikacja ma pomagać przy zakupie auta i porównywaniu ofert finansowania. Wystarczy, że użytkownik zrobi zdjęcie wybranego pojazdu, a marka i model zostaną automatycznie zidentyfikowane. Następnie Autokonto przedstawi oferty zakupu wraz z propozycją finansowania.

Użytkownicy będą mieli możliwość używania aplikacji przy sprzedaży pojazdu. W czasie tworzenia ogłoszenia mogą się wesprzeć kreatorem oraz uzyskać dostęp do ofert zakupu przygotowanych przez dealerów współpracujących z Autokonto.

Aplikacja integruje kilka porównywarek, dzięki czemu użytkownik ma dostęp do najbardziej atrakcyjnych ofert. Wyboru może dokonać samodzielnie, a w razie potrzeby może skorzystać z Autodobrodzieja, czyli doradcy.

Artykuły powiązane

Odszkodowanie za skażenie plonów przez sąsiada

Sąd Okręgowy w wyroku z dnia 15 maja 2023 r. (sygn. akt XXV C 384/22) orzekł, że nawet jeśli nie całe plony, a t...

Zmiany w zakresie postępowania wyjaśniającego przed Urzędem Komisji Nadzoru Finansowego

W dniu 29 września 2023 r. wejdzie w życie ustawa z dnia 16 sierpnia 2023 r. o zmianie niektórych ustaw w związku z zap...

Nowe Rekomendacje KNF dla zakładów ubezpieczeń dotyczące oceny odpowiedniości ubezpieczenia na życie z elementem inwestycyjnym

W dniu 15 września 2023 r. Komisja Nadzoru Finansowego przyjęła jednogłośnie Rekomendacje dla zakładów ubezpieczeń dotyc...