bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Artykuły
Assistance od utraty danych osobowych dla klientów Play

Assistance od utraty danych osobowych dla klientów Play

Dodano: 2017-05-10

Spółka P4 – operator sieci Play – wspólnie z Europ Assistance Polska przygotowała specjalne ubezpieczenie assistance dołączone do pakietu oprogramowania antywirusowego „Ochrona Internetu PRO”. Ubezpieczenie to chroni od ryzyka utraty danych osobowych, a także zdalną pomoc IT.

„Ochrona Internetu PRO” to profesjonalny pakiet antywirusowy, który zapewnia klientom Play bezpiecznie surfowanie po internecie, korzystanie z portali społecznościowych oraz bankowości elektronicznej. W ramach usługi klienci chronieni są dodatkowo specjalnym ubezpieczeniem E-Security. Zapewnia ono pomoc w przypadku wystąpienia awarii sprzętu IT lub na życzenie klienta.

„W sytuacji utraty danych znajdujących się na komputerze Klient ma zagwarantowany transport sprzętu do serwisu i pokrycie kosztów odzyskania danych. Ponadto na życzenie Klienta, Centrum Alarmowe organizuje i pokrywa koszty zdalnej pomocy w instalacji oprogramowania antywirusowego dostępnego w ramach usług” – informuje Europ Assistance Polska.

– Bezpieczeństwo w internecie to podstawa. Klienci coraz częściej zwracają uwagę na to, czy ich dane są w sieci bezpieczne. Posiadając odpowiednie oprogramowanie antywirusowe uzupełnione o ochronę ubezpieczeniową, minimalizujemy przykre skutki ewentualnych zagrożeń cybernetycznych – mówi Marcin Zieliński, Dyrektor Departamentu Sprzedaży w Europ Assistance Polska.

Artykuły powiązane

Kontrole sektorowe UODO w 2024 r.

W dniu 12 lutego 2024 r. Urząd Ochrony Danych Osobowych przyjął plan kontroli sektorowych na 2024 rok. Plan ten pr...

Wynagrodzenie celebryty za współpracę nie zalicza się do kosztów

Dyrektor Krajowej Informacji Skarbowej w interpretacji z dnia 8 stycznia 2024 r. (sygn...

Fałszywy profil ZUS zachęca do inwestycji gwarantującej emeryturę w wieku 50 lat. Zakład Ubezpieczeń Społecznych ostrzega przed oszustami!

Podstępny profil namawia do inwestycji, obiecując pewną emeryturę już po osiągnięciu 50 lat. Według oszustów wystarc...