bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Artykuły
Aplikacja MojeING wraz z lokalizacją w biletach i parkingach

Aplikacja MojeING wraz z lokalizacją w biletach i parkingach

Dodano: 2022-09-28
Publikator: informacja prasowa

ING wprowadził funkcję geolokalizacji do usługi płatności za bilety komunikacyjne i parkingowe w aplikacji Moje ING.

Za pomocą aplikacji Moje ING można płacić za postój w strefach płatnego parkowania oraz kupować bilety komunikacji miejskiej. Funkcjonalność umożliwia zakup elektronicznego biletu w ponad 100 miastach, a płatność realizowana jest bezpośrednio z konta w ING.

Od niedawna na podstawie zgody na lokalizację urządzenia, użytkownik może skorzystać również z podpowiedzi o parkingach i biletach komunikacyjnych. Ponadto, jeżeli użytkownik wyrazi zgodę na geolokalizację i zapisanie lokalizacji miejsca, w którym zaparkował, w szczegółach biletu zobaczy mapę z zaznaczoną lokalizacją jego samochodu. Po wybraniu „Zaprowadź mnie do samochodu” zostanie przekierowany do Google Maps (Android) lub aplikacji Mapy (iOS).

Płatności za bilety komunikacyjne i parkingowe w bankowości mobilnej Moje ING oferowane są we współpracy z operatorem aplikacji moBiLET.

Artykuły powiązane

Sąd Najwyższy oddalił argumenty Rzecznika Praw Obywatelskich w sprawie dotyczącej zadośćuczynienia.

Izba Kontroli Nadzwyczajnej i Spraw Publicznych Sądu Najwyższego odrzuciła skargę Rzecznika Praw Obywatelskich w spr...

Jak wyglądała sytuacja w ubezpieczeniach w 2023?

Polska Izba Ubezpieczeń opublikowała raport „Ubezpieczenia w liczbach w 2023”. W ubiegłym roku ubezpieczyciele wypłac...

Prywatne ubezpieczenie zdrowotne ma już niemal 5 mln Polaków

Polska Izba Ubezpieczeń poinformowała, że liczba osób objętych prywatnym ubezpieczeniem zdrowotnym nieustannie rośnie i...