bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Artykuły
ANG Spółdzielnia ubezpieczy członków ZPP

ANG Spółdzielnia ubezpieczy członków ZPP

Dodano: 2017-11-03

ANG Spółdzielnia nawiązała współpracę ze Związkiem Przedsiębiorców i Pracodawców w zakresie dostarczania zdrowotnych ubezpieczeń grupowych. Członkowie Związku wraz z ich najbliższymi i pracownikami będą mogli dokonać wyboru z czterech pakietów przygotowanych przez Lux Med.

– Do tej pory przedsiębiorcy mogli zapewnić sobie dostęp do prywatnej opieki medycznej indywidualnie – czyli drożej. Dzięki naszej ofercie i produktowi przygotowanemu specjalnie na potrzeby naszej współpracy, Członkowie ZPP mają dostęp do usługi świadczonej na najwyższym poziomie, z gwarancją wizyty w ciągu 24h. Oprócz usług wysokiej jakości, udało nam się również wynegocjować bardzo dobre zakresy i ceny pakietów – mówi Michał Kwasek z ANG Spółdzielni.

Członkowie ZPP będą mogli liczyć także na preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie i innych produktów oferowanych przez ANG Spółdzielnię. – Oprócz tego, że jesteśmy w stanie zaspokoić praktycznie każdą potrzebę ubezpieczeniową – na życie, samochód czy mieszkanie, to w naszej ofercie znajdują się również usługi kredytowe. Członkowie ZPP mogą więc wziąć u nas kredyt gotówkowy i hipoteczny dla osoby fizycznej, a także kredyty firmowe czy leasing – tłumaczy Michał Kwasek.

Współpraca z ZPP to kolejny taki projekt ANG Spółdzielni. Z początkiem roku, firma rozpoczęła współpracę z Okręgową Izbą Radców Prawnych w Warszawie, tworząc w tym celu specjalny Pakiet Radcy Prawnego.

Artykuły powiązane

Łatwiejsza transgraniczna współpraca między organami nadzoru w przypadku zmiany siedziby zakładu ubezpieczeń

Europejski Urząd Nadzoru Ubezpieczeń i Pracowniczych Programów Emerytalnych (EIOPA) postanowił uzupełnić swoją decyzję z...

Przedsiębiorstwo może nałożyć obowiązek uzyskania zezwolenia na pobyt pracownika – wyrok TSUE

Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej (TSUE) w wyroku z dnia 20 czerwca 2024 r. (sygn. akt C - 540/22) uznał, że pa...