bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Artykuły
Andrzej Łach nowym partnerem Sollers Consulting

Andrzej Łach nowym partnerem Sollers Consulting

Dodano: 2022-01-12

Andrzej Łach został nowym partnerem oraz członkiem zarządu Sollers Consulting. Na nowym stanowisku będzie odpowiadał za rozwój portfolio usług firmy oraz za jej obecność na polskim rynku.

− Bardzo cieszymy się, że Andrzej Łach dołączył do nas jako partner – powiedział Michał Trochimczuk, współzałożyciel i partner zarządzający Sollers Consulting. – Andrzej posiada ogromne doświadczenie w transformacjach biznesowych, wdrożeniach systemów IT oraz doradztwie. Będzie rozwijać kompetencje i usługi Sollers, abyśmy jeszcze lepiej odpowiadali na rosnące zapotrzebowanie na usługi cyfrowe. Nasi klienci z pewnością zyskają dzięki jego doświadczeniu i pomysłom – dodał.

Przed dołączeniem do zarządu Sollers Consulting, Andrzej Łach obejmował stanowisko menedżerskie po stronie IT oraz biznesu w PZU. Wcześniej pracował także w Grupie Aviva oraz firmie doradczej. Specjalizuje się w ubezpieczeniach majątkowych oraz na życie, transformacji modeli biznesowych oraz IT.

Artykuły powiązane

I kwartał 2023 r.: mniej szkód, wyższe odszkodowania

W dniu 24 maja 2023 r. Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny opublikował Biuletyn Informacyjny Ośrodka Informacji UFG d...

UFG pracuje nad nowym narzędziem do walki z oszustwami ubezpieczeniowymi

Podczas X Kongresu Polskiej Izby Ubezpieczeń przedstawiono zarys nowego projektu Ubezpieczeniowego Funduszu...

    Zadaj Pytanie