bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Artykuły
Andrzej Łach nowym partnerem Sollers Consulting

Andrzej Łach nowym partnerem Sollers Consulting

Dodano: 2022-01-12

Andrzej Łach został nowym partnerem oraz członkiem zarządu Sollers Consulting. Na nowym stanowisku będzie odpowiadał za rozwój portfolio usług firmy oraz za jej obecność na polskim rynku.

− Bardzo cieszymy się, że Andrzej Łach dołączył do nas jako partner – powiedział Michał Trochimczuk, współzałożyciel i partner zarządzający Sollers Consulting. – Andrzej posiada ogromne doświadczenie w transformacjach biznesowych, wdrożeniach systemów IT oraz doradztwie. Będzie rozwijać kompetencje i usługi Sollers, abyśmy jeszcze lepiej odpowiadali na rosnące zapotrzebowanie na usługi cyfrowe. Nasi klienci z pewnością zyskają dzięki jego doświadczeniu i pomysłom – dodał.

Przed dołączeniem do zarządu Sollers Consulting, Andrzej Łach obejmował stanowisko menedżerskie po stronie IT oraz biznesu w PZU. Wcześniej pracował także w Grupie Aviva oraz firmie doradczej. Specjalizuje się w ubezpieczeniach majątkowych oraz na życie, transformacji modeli biznesowych oraz IT.

Artykuły powiązane

Pada śnieg…na co uważać będąc kierowcą?

„Tato zobacz, jakie piękne płatki lecą z nieba.” Rzeczywiście, stanąłeś w oknie z synem i obaj zachwycacie się tym cudem...

Ubezpieczenia w pierwszych trzech kwartałach 2023 roku

W dniu 28 listopada 2023 r. Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny opublikował biuletyn, w którym zamieszczono analizę ry...

Trzeba uważać komu wysyłany jest dokument potwierdzający przyznanie odszkodowania

Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych nałożył na ubezpieczyciela administracyjną karę pieniężną w wysokości 103 752...