bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Artykuły
Allianz poszerza ofertę porównywarki mfind.pl

Allianz poszerza ofertę porównywarki mfind.pl

Dodano: 2016-06-28

Oferta porównywarki ubezpieczeń mfind.pl poszerzyła się o polisy Allianz – jednego z największych ubezpieczycieli w Polsce.  Dzięki nawiązaniu współpracy, Allianz dołączył do towarzystw takich jak AVIVA, Proama, Benefia24, AXA Direct, You Can Drive, MTU, LINK4, Liberty Ubezpieczenia, Gothaer oraz Uniqa, których oferty można porównać w kalkulatorze OC i AC mfind.

Co ważne, tak jak w przypadku pozostałych towarzystw, każdą polisę Allianz można od razu kupić online, bez konieczności wychodzenia z domu czy też kontaktu z konsultantem.

– W mfind dążymy do tego, aby w czasach licznych podwyżek cen i podatków obciążających kieszeń przeciętnego Polaka, kierowcy mogli kupować ubezpieczenia OC/AC świadomie i jak najkorzystniej dla własnego portfela. Nawiązanie współpracy z Allianz to ważny krok w drodze do tego celu. Pojawienie się polis Allianz w naszej ofercie oznacza dla klientów jeszcze większy wybór i możliwość szerszego porównania cen oraz zakresów ubezpieczeń. To najlepszy i jedyny sposób na oszczędność –podkreśla Bartłomiej Roszkowski, współzałożyciel i VP Product porównywarki ubezpieczeń mfind.pl.

Artykuły powiązane

Kontrole sektorowe UODO w 2024 r.

W dniu 12 lutego 2024 r. Urząd Ochrony Danych Osobowych przyjął plan kontroli sektorowych na 2024 rok. Plan ten pr...

Wynagrodzenie celebryty za współpracę nie zalicza się do kosztów

Dyrektor Krajowej Informacji Skarbowej w interpretacji z dnia 8 stycznia 2024 r. (sygn...

Fałszywy profil ZUS zachęca do inwestycji gwarantującej emeryturę w wieku 50 lat. Zakład Ubezpieczeń Społecznych ostrzega przed oszustami!

Podstępny profil namawia do inwestycji, obiecując pewną emeryturę już po osiągnięciu 50 lat. Według oszustów wystarc...