bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Artykuły
Akcja #mniejplastiku w nowym spocie Credit Agricole

Akcja #mniejplastiku w nowym spocie Credit Agricole

Dodano: 2022-09-21
Publikator: informacja prasowa

W związku z nową kampanią Credit Agricole pojawił się nowy spot reklamowy. U boku Dawida Podsiadło występuje Jarosław pashaBiceps Jarząbkowski. Materiał zachęca do wspólnej walki z nadmiarem jednorazowego plastiku, promując przy tym swoją kartę z ekotworzywa i premię w wysokości 55 zł za otwarcie Konta dla Ciebie.

Bank Credit Agricole rusza z drugim spotem reklamowym w jesiennej kampanii w odświeżonej formule. Do duetu Dawid Podsiadło i pani Kasia, dołączają kolejni bohaterowie. Tym razem Jarosław pashaBiceps Jarząbkowski, który jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich esportowców. W nawiązaniu do bohatera w spocie pojawia się motyw gry komputerowej i grafika pikselowa. Mianowicie – pashaBiceps próbuje przejść kolejny poziom, jednak przeszkodą są tony plastiku. Instytucja bankowa przekonuje w ten sposób, że tylko wspólnym zaangażowaniem można walczyć z nadmiarem jednorazowego plastiku w środowisku. W związku z tym zachęca do przejścia na stronę #mniejplastiku oraz wyboru karty płatniczej z ekotworzywa. Taki materiał rozkłada się bowiem szybciej niż zwykły plastik. Bank zaprasza również do dołączenia do akcji Wiślana Odyseja – czyli wspólnego sprzątania brzegów Wisły oraz akcji Czysta Odra – ODROdzenie.

Wiślana Odyseja to trzecia akcja z serii ekologicznych przedsięwzięć organizowanych w ramach kampanii #mniejplastiku. W 2020 r. odbyła się Bałtycka Odyseja – sprzątanie plaż wzdłuż całego polskiego wybrzeża. Z kolei w 2021 r. w ramach Górskiej Odysei wolontariusze sprzątali szlaki turystyczne wzdłuż południowej granicy Polski. Wszystkie  wymienione aktywności łączy potrzeba zwracania uwagi na nadmiar plastikowych odpadów w środowisku, a zwłaszcza w zbiornikach wodnych.

Przypomnijmy, że każdy klient, który do końca 31 grudnia br. otworzy Konto dla Ciebie, po wykonaniu określonej liczby miesięcznych transakcji telefonem, kartą, zegarkiem lub BLIKIEM może otrzymać od banku nawet do 555 zł premii.

Artykuły powiązane

Sąd Najwyższy oddalił argumenty Rzecznika Praw Obywatelskich w sprawie dotyczącej zadośćuczynienia.

Izba Kontroli Nadzwyczajnej i Spraw Publicznych Sądu Najwyższego odrzuciła skargę Rzecznika Praw Obywatelskich w spr...

Jak wyglądała sytuacja w ubezpieczeniach w 2023?

Polska Izba Ubezpieczeń opublikowała raport „Ubezpieczenia w liczbach w 2023”. W ubiegłym roku ubezpieczyciele wypłac...

Prywatne ubezpieczenie zdrowotne ma już niemal 5 mln Polaków

Polska Izba Ubezpieczeń poinformowała, że liczba osób objętych prywatnym ubezpieczeniem zdrowotnym nieustannie rośnie i...