bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Artykuły
Akcja #mniejplastiku w nowym spocie Credit Agricole

Akcja #mniejplastiku w nowym spocie Credit Agricole

Dodano: 2022-09-21
Publikator: informacja prasowa

W związku z nową kampanią Credit Agricole pojawił się nowy spot reklamowy. U boku Dawida Podsiadło występuje Jarosław pashaBiceps Jarząbkowski. Materiał zachęca do wspólnej walki z nadmiarem jednorazowego plastiku, promując przy tym swoją kartę z ekotworzywa i premię w wysokości 55 zł za otwarcie Konta dla Ciebie.

Bank Credit Agricole rusza z drugim spotem reklamowym w jesiennej kampanii w odświeżonej formule. Do duetu Dawid Podsiadło i pani Kasia, dołączają kolejni bohaterowie. Tym razem Jarosław pashaBiceps Jarząbkowski, który jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich esportowców. W nawiązaniu do bohatera w spocie pojawia się motyw gry komputerowej i grafika pikselowa. Mianowicie – pashaBiceps próbuje przejść kolejny poziom, jednak przeszkodą są tony plastiku. Instytucja bankowa przekonuje w ten sposób, że tylko wspólnym zaangażowaniem można walczyć z nadmiarem jednorazowego plastiku w środowisku. W związku z tym zachęca do przejścia na stronę #mniejplastiku oraz wyboru karty płatniczej z ekotworzywa. Taki materiał rozkłada się bowiem szybciej niż zwykły plastik. Bank zaprasza również do dołączenia do akcji Wiślana Odyseja – czyli wspólnego sprzątania brzegów Wisły oraz akcji Czysta Odra – ODROdzenie.

Wiślana Odyseja to trzecia akcja z serii ekologicznych przedsięwzięć organizowanych w ramach kampanii #mniejplastiku. W 2020 r. odbyła się Bałtycka Odyseja – sprzątanie plaż wzdłuż całego polskiego wybrzeża. Z kolei w 2021 r. w ramach Górskiej Odysei wolontariusze sprzątali szlaki turystyczne wzdłuż południowej granicy Polski. Wszystkie  wymienione aktywności łączy potrzeba zwracania uwagi na nadmiar plastikowych odpadów w środowisku, a zwłaszcza w zbiornikach wodnych.

Przypomnijmy, że każdy klient, który do końca 31 grudnia br. otworzy Konto dla Ciebie, po wykonaniu określonej liczby miesięcznych transakcji telefonem, kartą, zegarkiem lub BLIKIEM może otrzymać od banku nawet do 555 zł premii.

Artykuły powiązane

Ubezpieczenia w pierwszych trzech kwartałach 2023 roku

W dniu 28 listopada 2023 r. Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny opublikował biuletyn, w którym zamieszczono analizę ry...

Trzeba uważać komu wysyłany jest dokument potwierdzający przyznanie odszkodowania

Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych nałożył na ubezpieczyciela administracyjną karę pieniężną w wysokości 103 752...

Ubezpieczyciel jednak wypłaci odszkodowanie bliskim ofiar wypadku na A1

Tragiczny wypadek na autostradzie A1 miał miejsce 16 września 2023 r. To właśnie tego dnia kierowca jadący z p...