bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Artykuły
Akcja „Miasto nas porusza”, czyli propozycja od ING dla nastolatków

Akcja „Miasto nas porusza”, czyli propozycja od ING dla nastolatków

Dodano: 2022-10-24
Publikator: informacja prasowa

W ramach projektu „Miasto nas porusza”, ING Bank Śląski zaprasza nastolatków do zdobycia streetowej bluzy zaprojektowanej przez markę Kamuflage.

Ponad 50 proc. nastolatków ma pasję i hobby, na które poświęca swój czas. Sporty streetowe to coś więcej niż hobby. To zajawka, która definiuje i pozwala być częścią grupy z podobnym podejściem do życia. W ING wspieramy młodych w robieniu swojego i odkrywaniu nowych możliwości. Tym razem przygotowaliśmy niespodziankę dla nastoletnich miłośników streetstylu. W ramach naszej współpracy z Kamuflage – w myśl idei „Miasto nas porusza” – powstała kolekcja  streetowych kart i bluz, zaprojektowanych specjalnie dla tej akcji” – zauważa dyrektor banku odpowiedzialna za komunikację marketingową.

Promocja Mobi z bluzą skierowana jest do nastolatków, którzy nie mają jeszcze konta w banku. Po otwarciu konta w okresie obowiązywania promocji, młodzi otrzymają kod na bluzę od Kamuflage z limitowanej edycji dla ING. Z kolei konkurs WyDROP bluzę skierowany jest do nastolatków, którzy już bankują z ING. Instytucja w ten sposób chce docenić swoich klientów. Aby otrzymać kod na bluzę wystarczy opisać swoją zajawkę zgodnie z regulaminem konkursu.

Artykuły powiązane

I kwartał 2023 r.: mniej szkód, wyższe odszkodowania

W dniu 24 maja 2023 r. Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny opublikował Biuletyn Informacyjny Ośrodka Informacji UFG d...

UFG pracuje nad nowym narzędziem do walki z oszustwami ubezpieczeniowymi

Podczas X Kongresu Polskiej Izby Ubezpieczeń przedstawiono zarys nowego projektu Ubezpieczeniowego Funduszu...

#3 Nastrój się na prawo – QuoVadisBancassurance? Część 2

1/ Po pierwsze, nie będziesz łączył roli agenta i ubezpieczającego 2/ Po drugie, nie będziesz zarabiał na ubezpi...

    Zadaj Pytanie