bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Artykuły
Aegon Plan na Przyszłość z premią za oszczędzanie

Aegon Plan na Przyszłość z premią za oszczędzanie

Dodano: 2017-03-02

Aegon Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. przygotowało ofertę promocyjną. Klient, który w okresie od 1 marca do 31 maja br. zakupi ubezpieczenie na życie z ubezpieczeniowym funduszem kapitałowym Aegon Plan na Przyszłość, może otrzymać nawet 48 tys. zł dodatkowej premii.

Aegon Plan na Przyszłość jest ubezpieczeniem na życie z ubezpieczeniowym funduszem kapitałowym, które umożliwia regularne oszczędzanie i zapewnia ochronę ubezpieczeniową. Produkt jest pozbawiony zbędnych opłat, a także daje dostęp do 48 funduszy, w tym funduszy w trzech walutach. Ubezpieczony może wybrać spośród trzech strategii oszczędzania: ochronną, optymalną lub inwestycyjną, różniących się między sobą poziomem ryzyka i poziomem gwarantowanego świadczenia na wypadek śmierci.

Towarzystwo ubezpieczeń przygotowało specjalną promocję dla osób zainteresowanych tym produktem. Ubezpieczeni, którzy będą płacić miesięczne składki w wysokości do 150 zł lub ich jednorazowe roczne wpłaty wyniosą max. 1.800 zł, mogą liczyć na premię w wysokości 2.000 zł. Zostanie ona wypłacona po zakończeniu okresu oszczędzania. Natomiast osoby, które zdecydują się na wnoszenie wyższych składek otrzymają po zakończeniu umowy premię stanowiącą równowartość składek zapłaconych przez pierwszy rok trwania umowy. Maksymalnie może to być kwota 48 tys. zł. Warunkiem uzyskania premii jest minimalny okres ochrony wynoszący 15 lat, opłacenie składki minimalnej oraz przejście oceny ryzyka i dożycie do końca okresu ubezpieczenia.

Polisę Aegon Plan na Przyszłość można również poszerzyć ją o wybrane spośród 9 dodatkowych opcji chroniących w razie poważnego zachorowania, pobytu w szpitalu, operacji medycznej czy całkowitej i trwałej niezdolności do pracy. Zapewnia to pełną ochronę na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń.

Więcej informacji na stronie internetowej Aegon, pod adresem:
http://www.aegon.pl/Strona-glowna/Inwestycje/Oferta-produktowa/Wplaty-systematyczne/Aegon-Plan-na-Przyszlosc/?d_tab_id=61745

Artykuły powiązane

Kontrole sektorowe UODO w 2024 r.

W dniu 12 lutego 2024 r. Urząd Ochrony Danych Osobowych przyjął plan kontroli sektorowych na 2024 rok. Plan ten pr...

Wynagrodzenie celebryty za współpracę nie zalicza się do kosztów

Dyrektor Krajowej Informacji Skarbowej w interpretacji z dnia 8 stycznia 2024 r. (sygn...

Fałszywy profil ZUS zachęca do inwestycji gwarantującej emeryturę w wieku 50 lat. Zakład Ubezpieczeń Społecznych ostrzega przed oszustami!

Podstępny profil namawia do inwestycji, obiecując pewną emeryturę już po osiągnięciu 50 lat. Według oszustów wystarc...