bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Artykuły
Adam Malinowski ustąpił z funkcji wiceprezesa Signal Iduna w Polsce

Adam Malinowski ustąpił z funkcji wiceprezesa Signal Iduna w Polsce

Dodano: 2022-11-07
Publikator: informacja prasowa

Adam Malinowski dołączył do grona członków zarządu towarzystw ubezpieczeń Signal Iduna w Polsce wraz z dniem 1 listopada 2019 r. Piastował stanowisko wiceprezesa zarządu odpowiedzialnego za obszar sprzedaży, marketingu, wsparcia i obsługi sprzedaży. Z dniem 4 listopada br. ustąpił z pełnionej funkcji.

Wcześniej pełnił funkcję wiceprezesa Generali. Odpowiadał wówczas za sprzedaż multiagencyjną Generali i Proama, kanał direct, sprzedaż dealerską oraz marketing, a swoją karierę zawodową rozpoczął w 2004 r.

Jak mówi ustępujący członek zarządu: „Kierowanie sprzedażą w Signal Idunie to był ciekawy i rozwojowy czas, w szczególności w okresie pandemii, kiedy wprowadziliśmy bardzo wiele fundamentalnych zmian. Dużą satysfakcją dla mnie jako szefa sprzedaży jest fakt, że wyniki w 2022 r. są jak do tej pory rekordowe w historii firmy”.

Artykuły powiązane

Niewłaściwe zachowanie pracodawcy niekoniecznie jest mobbingiem – postanowienie SN

Sąd Najwyższy w postanowieniu z dnia 14 lutego 2024 r. (sygn. akt II PSK 11/23) uznał, że poczucie pracownika, że pode...

Leasing od A do Z – przewodnik

Pobierz nasz najnowszy przewodnik - Leasing od A do Z! Kliknij tutaj...

Można żądać odszkodowania za sąsiedztwo lotniska – uchwała SN

Sąd Najwyższy w uchwale z dnia 12 kwietnia 2024 r. (sygn. akt CZP 56/23) uznał, że właściciel może żądać odszkodowania z...