bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Artykuły
Zmiany w Radzie Nadzorczej PZU

Zmiany w Radzie Nadzorczej PZU

Dodano: 2017-02-09

Zarząd PZU SA poinformował, że Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Spółki w dniu 8 lutego 2017 r. odwołało ze składu Rady Nadzorczej Spółki Marcina Gargasa, który pełnił funkcję Wiceprzewodniczącego Rady Nadzorczej Spółki oraz Piotra Paszko i Radosława Potrzeszcza Członków Rady Nadzorczej Spółki. Uchwały nie zawierały informacji o przyczynach odwołania.

Ponadto, Zarząd PZU SA poinformował, że w dniu 8 lutego 2017 r. NWZ powołało w skład Rady Nadzorczej Spółki Agatę Górnicką na Członka Rady Nadzorczej Spółki. Tytuł magistra nauk politycznych zdobyła na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Absolwentka podyplomowych studiów zarządzania w mediach na Akademii im. Leona Koźmińskiego w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobyła m.in. w Telewizji Polskiej S.A. W latach 2014 – 2015 pracowała jako Menadżer Biura Zarządu i Rady Nadzorczej w Banku Zachodnim WBK S.A. Od grudnia 2015 r. pełni funkcję Dyrektora Gabinetu Politycznego w Ministerstwie Rozwoju.

Artykuły powiązane

Ryzyko rynkowe głównym problemem dla ubezpieczycieli w 2024 r.

W dniu 5 lutego 2024 r. Europejski Urząd Nadzoru Ubezpieczeń i Pracowniczych Programów Emerytalnych (EIOPA) opublikował...

Kontrole sektorowe UODO w 2024 r.

W dniu 12 lutego 2024 r. Urząd Ochrony Danych Osobowych przyjął plan kontroli sektorowych na 2024 rok. Plan ten pr...

Wynagrodzenie celebryty za współpracę nie zalicza się do kosztów

Dyrektor Krajowej Informacji Skarbowej w interpretacji z dnia 8 stycznia 2024 r. (sygn...