bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Artykuły
„Warto zadbać o siebie, pracowników i firmę” – kampania skierowana do przedsiębiorców

„Warto zadbać o siebie, pracowników i firmę” – kampania skierowana do przedsiębiorców

Dodano: 2022-03-23
Publikator: informacja prasowa

Alior Bank swoją nową kampanię reklamową kieruję w stronę przedsiębiorców. Tym samym promuje wśród nich bezpłatny rachunek dla firm, a także ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków oraz opieki zdrowotnej.

W kontekście ubezpieczenia NNW i opieki zdrowotnej, przedsiębiorca może objąć ochroną siebie, swoją rodzinę oraz pracowników firmy i ich bliskich. Zaletami takiego rozwiązania, na co także wskazuje kampania banku, jest możliwość skorzystania z opieki medycznej i szybki dostęp do specjalistów w całym kraju, a w razie choroby lub wypadku – możliwość skorzystania z usług ponad 2200 placówek medycznych.

Akcja wiosennego spotu telewizyjnego, który ma zainteresować szerokie grono przedsiębiorców, rozgrywa się w sklepie ogrodniczym. W tymże sklepie pojawia się pan w meloniku i podziwia bardzo dobrze prosperującą firmę. W rozmowie z właścicielką centrum ogrodniczego, pan w meloniku prezentuje jej darmowy rachunek firmowy i korzyści płynące z wykupienia ubezpieczenia NNW oraz opieki zdrowotnej dla siebie, bliskich, a także pracowników.

Oferta Alior Banku, o której opowiada pan melonik, skierowana jest do wszystkich przedsiębiorców, którzy posiadają bądź otworzą konto firmowe w banku. Składka za podstawowy wariant ubezpieczenia wynosi tylko 35 zł miesięcznie za osobę.

Działania Alior Banku w ramach słynnej kampanii 360 obejmują nie tylko emisję spotów reklamowych w telewizji, lecz także działania w prasie, internecie oraz w oddziałach banku.

Artykuły powiązane

Samo naruszenie RODO nie uprawnia do żądania odszkodowania, musi istnieć nawet nieistotna szkoda

Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej w wyroku z dnia 4 maja 2023 r. (sygn. akt C 300/21) orzekł, że aby móc doma...

#2 Nastrój się na prawo – QuoVadisBancassurance? Część 1

Dokąd zmierza rynek bancassurance? Na to pytanie postaram się odpowiedzieć w tej i kolejnych publikacjach oraz w se...

Po kilku miesiącach wracamy z naszym nowym portalem

Po wielu miesiącach prac nad nową odsłoną portalu BeInsured (niestety informatycy nas pokonali i z kilku tygodni zrob...

    Zadaj Pytanie