bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Artykuły
Vienna Life z nagrodą Stevie Awards za NAVIGO

Vienna Life z nagrodą Stevie Awards za NAVIGO

Dodano: 2017-03-06

Vienna Life Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie zostało wyróżnione złotą statuetką w kategorii Business Intelligence Solution przez międzynarodową kapitułę plebiscytu Stevie Awards for Sales & Customer Service. Jak informuje ubezpieczyciel, jury 11. edycji konkursu doceniło nowoczesność i wysoką efektywność programu NAVIGO.

– W Vienna Life stawiamy na współpracę z klientem, efektywność oraz nowoczesne rozwiązania. To droga, którą wytyczyliśmy sobie dawno temu i konsekwentnie nią podążamy. Dlatego tym bardziej jestem dumny, że kapituła prestiżowego Stevie Awards doceniła nas właśnie w kategorii Business Intelligence Solution – jest to dla mnie potwierdzenie, że obraliśmy dobry kierunek, a naszą pracę wykonujemy na najwyższym, międzynarodowym poziomie – powiedział Paweł Ziemba, Prezes Zarządu Vienna Life TUnŻ.

NAVIGO to narzędzie skierowane do inwestorów indywidualnych, dostępne bez względu na wysokość posiadanych aktywów. Łączy ono indywidualny profil klienta z wiedzą i doświadczeniem ekspertów Vienna Life. Specjaliści tworzą spersonalizowany portfel dopasowany do potrzeb inwestora. Poszczególne instrumenty finansowe są w nim dobierane w zależności od preferencji użytkownika. Monitorowane na bieżąco wyniki finansowe, w razie potrzeby zostają zmodyfikowane tak, aby osiągnąć oczekiwane zyski przy zachowaniu najwyższej ochrony kapitału.

Artykuły powiązane

Sąd Najwyższy oddalił argumenty Rzecznika Praw Obywatelskich w sprawie dotyczącej zadośćuczynienia.

Izba Kontroli Nadzwyczajnej i Spraw Publicznych Sądu Najwyższego odrzuciła skargę Rzecznika Praw Obywatelskich w spr...

Jak wyglądała sytuacja w ubezpieczeniach w 2023?

Polska Izba Ubezpieczeń opublikowała raport „Ubezpieczenia w liczbach w 2023”. W ubiegłym roku ubezpieczyciele wypłac...

Prywatne ubezpieczenie zdrowotne ma już niemal 5 mln Polaków

Polska Izba Ubezpieczeń poinformowała, że liczba osób objętych prywatnym ubezpieczeniem zdrowotnym nieustannie rośnie i...