bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Artykuły
Vienna Life z nagrodą Stevie Awards za NAVIGO

Vienna Life z nagrodą Stevie Awards za NAVIGO

Dodano: 2017-03-06

Vienna Life Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie zostało wyróżnione złotą statuetką w kategorii Business Intelligence Solution przez międzynarodową kapitułę plebiscytu Stevie Awards for Sales & Customer Service. Jak informuje ubezpieczyciel, jury 11. edycji konkursu doceniło nowoczesność i wysoką efektywność programu NAVIGO.

– W Vienna Life stawiamy na współpracę z klientem, efektywność oraz nowoczesne rozwiązania. To droga, którą wytyczyliśmy sobie dawno temu i konsekwentnie nią podążamy. Dlatego tym bardziej jestem dumny, że kapituła prestiżowego Stevie Awards doceniła nas właśnie w kategorii Business Intelligence Solution – jest to dla mnie potwierdzenie, że obraliśmy dobry kierunek, a naszą pracę wykonujemy na najwyższym, międzynarodowym poziomie – powiedział Paweł Ziemba, Prezes Zarządu Vienna Life TUnŻ.

NAVIGO to narzędzie skierowane do inwestorów indywidualnych, dostępne bez względu na wysokość posiadanych aktywów. Łączy ono indywidualny profil klienta z wiedzą i doświadczeniem ekspertów Vienna Life. Specjaliści tworzą spersonalizowany portfel dopasowany do potrzeb inwestora. Poszczególne instrumenty finansowe są w nim dobierane w zależności od preferencji użytkownika. Monitorowane na bieżąco wyniki finansowe, w razie potrzeby zostają zmodyfikowane tak, aby osiągnąć oczekiwane zyski przy zachowaniu najwyższej ochrony kapitału.

Artykuły powiązane

Kontrole sektorowe UODO w 2024 r.

W dniu 12 lutego 2024 r. Urząd Ochrony Danych Osobowych przyjął plan kontroli sektorowych na 2024 rok. Plan ten pr...

Wynagrodzenie celebryty za współpracę nie zalicza się do kosztów

Dyrektor Krajowej Informacji Skarbowej w interpretacji z dnia 8 stycznia 2024 r. (sygn...

Fałszywy profil ZUS zachęca do inwestycji gwarantującej emeryturę w wieku 50 lat. Zakład Ubezpieczeń Społecznych ostrzega przed oszustami!

Podstępny profil namawia do inwestycji, obiecując pewną emeryturę już po osiągnięciu 50 lat. Według oszustów wystarc...