bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Artykuły
Nowe narzędzie dla agentów

Program InAgent to system optymalizujący pracę agenta stacjonarnego. Wspiera aż 13 towarzystw ubezpieczeniowych, a istotą tego narzędzia jest szybkie i efektywne przeliczenie ofert tych ubezpieczycieli. Łącząc w sobie zalety agenta stacjonarnego i internetowej porównywarki ubezpieczeń komunikacyjnych jest rewolucyjnym narzędziem w branży.

Łatwo i przyjemnie z InAgent

Przypomnijmy – zazwyczaj wyliczenie ofert ubezpieczeń w poszczególnych towarzystwach zajmuje multiagentom wiele czasu. Aby poznać składkę danego TU należy wprowadzić dane na temat samochodu i jego właściciela w różnych kalkulatorach, obsługujących pojedynczych ubezpieczycieli. Program dla agenta ubezpieczeniowego InAgent.pl ma to zmienić – dzięki niemu wystarczy wprowadzić informacje potrzebne do wyliczenia składki zaledwie jeden raz, a system zwróci nam ceny i zakres ofert w zunifikowanym zestawieniu i to wszystko w zaledwie kilka minut!

Inne zalety programu InAgent

Używając platformy InAgent multiagenci stacjonarni wciąż będą mogli korzystać ze swoich zniżek i upustów. Dzięki skróceniu czasu kalkulacji będzie można obsłużyć więcej klientów. Sprawne i szybkie wystawienie polisy może spowodować zdobycie większego zaufania ze strony kierowców, którzy chętnie wrócą po ofertę odnowienia za rok. Dużym plusem jest także możliwość powrotu do kalkulacji. Z InAgent nie ma również konieczności przeskakiwania pomiędzy ekranami – wszystkie dane i wyniki wyliczeń znajdują się w jednym miejscu.

Szybki start z InAgent

Instalacja platformy jest bardzo prosta. Wystarczy dostęp do Internetu i korzystanie z przeglądarki internetowej Chrome, gdyż to ona właśnie wspiera system InAgent. Dla zainteresowanych możliwe jest zainstalowanie programu na bezpłatny okres próbny liczący 3 miesiące.

Artykuły powiązane

Ryzyko rynkowe głównym problemem dla ubezpieczycieli w 2024 r.

W dniu 5 lutego 2024 r. Europejski Urząd Nadzoru Ubezpieczeń i Pracowniczych Programów Emerytalnych (EIOPA) opublikował...

Kontrole sektorowe UODO w 2024 r.

W dniu 12 lutego 2024 r. Urząd Ochrony Danych Osobowych przyjął plan kontroli sektorowych na 2024 rok. Plan ten pr...

Wynagrodzenie celebryty za współpracę nie zalicza się do kosztów

Dyrektor Krajowej Informacji Skarbowej w interpretacji z dnia 8 stycznia 2024 r. (sygn...