bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Artykuły
INTER Polska świętuje swoje 30 lat

INTER Polska świętuje swoje 30 lat

Dodano: 2022-09-26

Od momentu pojawienia się na polskim rynku firmy INTER Polska – lidera ubezpieczeń dla branży medycznej – minęło 30 lat.

Uroczystość odbyła się w miniony piątek 23 września w warszawskim hotelu Intercontinental. Obecnych było ponad 250 osób, a grupę reprezentowali zwłaszcza przedstawiciele samorządów medycznych. Należy tu wymienić lekarzy, pielęgniarki, położne, fizjoterapeutów, ratowników medycznych oraz farmaceutów.

Galę prowadzili Justyna Kowalczyk, dyrektor Biur Marketingu, PR & Ecommerce i Dariusz Kondas, dyrektor Sieci Sprzedaży. Natomiast gospodarzem wieczoru był prezes Janusz Szulik, kierujący firmą od 2008 r., który powiedział: „30 lat to liczba, ale za tą liczbą kryją się doświadczenia i ludzie. Wspólnie zdefiniowaliśmy naszą strategię, która jasno określiła, kim chcemy być i dokąd dążymy, jakie mamy ambicje. Nie boję się powiedzieć, że jesteśmy niekwestionowanym liderem ubezpieczeń dla branży medycznej. Nie byłoby to możliwe bez naszej wspólnej pracy: zarządu, pracowników, współpracowników, agentów, brokerów. Kto pracuje sam – dodaje, kto pracuje w zespole – mnoży”.

Zwieńczeniem części oficjalnej był koncert wirtuoza akordeonu Marcina Wyrostka wraz z zespołem.

Artykuły powiązane

Niewłaściwe zachowanie pracodawcy niekoniecznie jest mobbingiem – postanowienie SN

Sąd Najwyższy w postanowieniu z dnia 14 lutego 2024 r. (sygn. akt II PSK 11/23) uznał, że poczucie pracownika, że pode...

Leasing od A do Z – przewodnik

Pobierz nasz najnowszy przewodnik - Leasing od A do Z! Kliknij tutaj...

Można żądać odszkodowania za sąsiedztwo lotniska – uchwała SN

Sąd Najwyższy w uchwale z dnia 12 kwietnia 2024 r. (sygn. akt CZP 56/23) uznał, że właściciel może żądać odszkodowania z...