bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Artykuły
INTER Polska świętuje swoje 30 lat

INTER Polska świętuje swoje 30 lat

Dodano: 2022-09-26

Od momentu pojawienia się na polskim rynku firmy INTER Polska – lidera ubezpieczeń dla branży medycznej – minęło 30 lat.

Uroczystość odbyła się w miniony piątek 23 września w warszawskim hotelu Intercontinental. Obecnych było ponad 250 osób, a grupę reprezentowali zwłaszcza przedstawiciele samorządów medycznych. Należy tu wymienić lekarzy, pielęgniarki, położne, fizjoterapeutów, ratowników medycznych oraz farmaceutów.

Galę prowadzili Justyna Kowalczyk, dyrektor Biur Marketingu, PR & Ecommerce i Dariusz Kondas, dyrektor Sieci Sprzedaży. Natomiast gospodarzem wieczoru był prezes Janusz Szulik, kierujący firmą od 2008 r., który powiedział: „30 lat to liczba, ale za tą liczbą kryją się doświadczenia i ludzie. Wspólnie zdefiniowaliśmy naszą strategię, która jasno określiła, kim chcemy być i dokąd dążymy, jakie mamy ambicje. Nie boję się powiedzieć, że jesteśmy niekwestionowanym liderem ubezpieczeń dla branży medycznej. Nie byłoby to możliwe bez naszej wspólnej pracy: zarządu, pracowników, współpracowników, agentów, brokerów. Kto pracuje sam – dodaje, kto pracuje w zespole – mnoży”.

Zwieńczeniem części oficjalnej był koncert wirtuoza akordeonu Marcina Wyrostka wraz z zespołem.

Artykuły powiązane

Trzeba uważać komu wysyłany jest dokument potwierdzający przyznanie odszkodowania

Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych nałożył na ubezpieczyciela administracyjną karę pieniężną w wysokości 103 752...

Ubezpieczyciel jednak wypłaci odszkodowanie bliskim ofiar wypadku na A1

Tragiczny wypadek na autostradzie A1 miał miejsce 16 września 2023 r. To właśnie tego dnia kierowca jadący z p...

Pracodawca musi prowadzić teczki nawet jeśli nie wykonuje kontroli trzeźwości

Państwowa Inspekcja Pracy oraz Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej potwierdzają, że nawet jeśli pracodawca nie wy...