bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Artykuły
Euler Hermes zmienia nazwę marki na Allianz Trade

Euler Hermes zmienia nazwę marki na Allianz Trade

Dodano: 2022-03-28
Publikator: informacja prasowa

Euler Hermes to obecnie Allianz Trade. Natomiast zobowiązania wobec klientów pozostały niezmienne.

Zmiana marki oznacza bycie przedsiębiorstwem z większym dorobkiem, które jest bardziej widoczne i posiadające większe możliwości poszerzania swojej oferty. Dzięki większej transparentności, jaką zapewnia transformacja, wcześniejszy Euler Hermes oferuje szerszy zakres wiedzy, doświadczenia oraz rozwiązań w obszarze dostaw ubezpieczeń kredytu kupieckiego i poręczeń.

Niezależnie od tego, czy klienci Euler Hermes posiadają polisę ubezpieczenia kredytu kupieckiego od lat, czy też od niedawna korzystają z poręczeń, usług windykacyjnych, strukturyzowanego kredytu kupieckiego i rozwiązań w kontekście ryzyka politycznego – wszystkie oferowane dotychczas rozwiązania pozostają aktualne. Można także nadal korzystać z badań ekonomicznych oraz analiz, a wszystkie informacje udostępnione na stronie internetowej są aktualne. Jedyna różnica to ta w nazwie. Niezmienne pozostały także warunki rozwiązań i polis ubezpieczeniowych Euler Hermes.

Podobnie kwestia przedstawia się ze wszelkimi poręczeniami i gwarancjami, a także z ochroną przed stratami finansowymi spowodowanymi oszustwami. W tym ostatnim przypadku klient może nadal polegać na tym samym ubezpieczeniu od nadużyć gospodarczych.

Obecność lokalnych biur w ponad 40 krajach oraz kontakt z nimi i dostęp do usług również pozostają nienaruszone.

Natomiast Euler Hermes Economic Research, który ma długą historię informowania klientów za pomocą bezcennych spostrzeżeń i prognoz, w tym ratingów ryzyka krajów Euler Hermes, to obecnie strona Allianz Trade’s Economic Research. Można tam znaleźć, np.: podcasty, raporty o ryzyku dla poszczególnych krajów czy raporty o ryzyku dla poszczególnych sektorów.

Artykuły powiązane

Nowa usługa Deweloperskiego Funduszu Gwarancyjnego we współpracy z UFG

Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny w ramach swojej działalności przy Deweloperskim Funduszu Gwarancyjnym u...

Niewłaściwe zachowanie pracodawcy niekoniecznie jest mobbingiem – postanowienie SN

Sąd Najwyższy w postanowieniu z dnia 14 lutego 2024 r. (sygn. akt II PSK 11/23) uznał, że poczucie pracownika, że pode...

Leasing od A do Z – przewodnik

Pobierz nasz najnowszy przewodnik - Leasing od A do Z! Kliknij tutaj...