bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Co nowego?
Aplikacja mobilna

Aplikacja mobilna

Dodano: 2016-08-24

Ponieważ newslettery dystrybuowane w formie wiadomości email mają dość istotne ograniczenia technologiczne, co do formy i sposobu prezentowania treści, dlatego też przygotowaliśmy dla Państwa ułatwienia dostępu do dziennika beinsured z wykorzystaniem urządzeń mobilnych, posiadających oprogramowanie Android lub iOS. Chcemy Państwu zaproponować specjalne aplikacje możliwe do pobrania od dostawcy systemu operacyjnego. Wystarczy, że na swoim smartfonie, bądź tablecie zainstalujecie Państwo aplikację beinsured, a korzystanie z informacji zawartych w dzienniku będzie o wiele łatwiejsze. Po dokonaniu rejestracji na portalu beinsured.pl będą Państwo otrzymywać dziennik na podany w trakcie rejestracji adres e-mail oraz na aplikację zainstalowaną na urządzeniu mobilnym.

Dążymy do tego, by korzystanie z beinsured było jak najwygodniejsze dla Państwa. Jesteśmy przekonani, że łatwy i szybki dostęp do bogatej i ciągle rozbudowywanej bazy danych, codzienna dystrybucja informacji do każdego użytkownika oraz możliwość pobierania i zapisywania wybranych materiałów, będą dla Państwa pomocne w codziennej pracy oraz pozwolą zaoszczędzić cenny czas.

Więcej o aplikacji beinsured: http://www.beinsured.pl/aplikacja/

 

Artykuły powiązane

Kontrole sektorowe UODO w 2024 r.

W dniu 12 lutego 2024 r. Urząd Ochrony Danych Osobowych przyjął plan kontroli sektorowych na 2024 rok. Plan ten pr...

Wynagrodzenie celebryty za współpracę nie zalicza się do kosztów

Dyrektor Krajowej Informacji Skarbowej w interpretacji z dnia 8 stycznia 2024 r. (sygn...

Fałszywy profil ZUS zachęca do inwestycji gwarantującej emeryturę w wieku 50 lat. Zakład Ubezpieczeń Społecznych ostrzega przed oszustami!

Podstępny profil namawia do inwestycji, obiecując pewną emeryturę już po osiągnięciu 50 lat. Według oszustów wystarc...