bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Artykuły
Współpraca Alior Banku i PZU

Współpraca Alior Banku i PZU

Dodano: 2022-02-14
Publikator: informacja prasowa

Alior Bank rozszerza ofertę dla klientów biznesowych o ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków oraz opieki zdrowotnej od spółki PZU. Ceny składki zaczynają się od 35 zł za osobę miesięcznie. W ramach polisy przedsiębiorcy mogą ubezpieczyć siebie, członków rodziny, pracowników firmy i ich bliskich.

Ubezpieczenie w podstawowym zakresie obejmuje następstwa nieszczęśliwych wypadków, które polegają na trwałej lub całkowitej niezdolności do pracy bądź też trwałym uszkodzeniu ciała. Suma ubezpieczenia to 10 tys. zł. Istnieje również możliwość wykupienia dodatkowej opieki zdrowotnej. W zależności od wybranego wariantu, PZU zorganizuje świadczenia medyczne oraz pokryje koszty np. leczenia następstw nieszczęśliwego wypadku lub choroby. Opieka zdrowotna jest realizowana na obszarze całego kraju. W ramach oferty, maksymalnie do pięciu dni roboczych zagwarantowany jest dostęp do lekarzy specjalistów.

Artykuły powiązane

Trzeba uważać komu wysyłany jest dokument potwierdzający przyznanie odszkodowania

Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych nałożył na ubezpieczyciela administracyjną karę pieniężną w wysokości 103 752...

Ubezpieczyciel jednak wypłaci odszkodowanie bliskim ofiar wypadku na A1

Tragiczny wypadek na autostradzie A1 miał miejsce 16 września 2023 r. To właśnie tego dnia kierowca jadący z p...

Pracodawca musi prowadzić teczki nawet jeśli nie wykonuje kontroli trzeźwości

Państwowa Inspekcja Pracy oraz Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej potwierdzają, że nawet jeśli pracodawca nie wy...