bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Artykuły
Współpraca Alior Banku i PZU

Współpraca Alior Banku i PZU

Dodano: 2022-02-14
Publikator: informacja prasowa

Alior Bank rozszerza ofertę dla klientów biznesowych o ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków oraz opieki zdrowotnej od spółki PZU. Ceny składki zaczynają się od 35 zł za osobę miesięcznie. W ramach polisy przedsiębiorcy mogą ubezpieczyć siebie, członków rodziny, pracowników firmy i ich bliskich.

Ubezpieczenie w podstawowym zakresie obejmuje następstwa nieszczęśliwych wypadków, które polegają na trwałej lub całkowitej niezdolności do pracy bądź też trwałym uszkodzeniu ciała. Suma ubezpieczenia to 10 tys. zł. Istnieje również możliwość wykupienia dodatkowej opieki zdrowotnej. W zależności od wybranego wariantu, PZU zorganizuje świadczenia medyczne oraz pokryje koszty np. leczenia następstw nieszczęśliwego wypadku lub choroby. Opieka zdrowotna jest realizowana na obszarze całego kraju. W ramach oferty, maksymalnie do pięciu dni roboczych zagwarantowany jest dostęp do lekarzy specjalistów.

Artykuły powiązane

UFG pracuje nad nowym narzędziem do walki z oszustwami ubezpieczeniowymi

Podczas X Kongresu Polskiej Izby Ubezpieczeń przedstawiono zarys nowego projektu Ubezpieczeniowego Funduszu...

#3 Nastrój się na prawo – QuoVadisBancassurance? Część 2

1/ Po pierwsze, nie będziesz łączył roli agenta i ubezpieczającego 2/ Po drugie, nie będziesz zarabiał na ubezpi...

Samo naruszenie RODO nie uprawnia do żądania odszkodowania, musi istnieć nawet nieistotna szkoda

Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej w wyroku z dnia 4 maja 2023 r. (sygn. akt C 300/21) orzekł, że aby móc doma...

    Zadaj Pytanie