bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Artykuły
Projekty ERGO Hestii i UNIQA nagrodzone w Konkursie AGAPE

Projekty ERGO Hestii i UNIQA nagrodzone w Konkursie AGAPE

Dodano: 2016-10-18

W Konkursie Biuletynów Firmowych AGAPE 2016, w czterech kategoriach zwyciężyły projekty należące do ubezpieczycieli. Konkurs ten ma na celu wyłonienie najlepszych biuletynów firmowych, biuletynów instytucji, projektów jednorazowych custom publishing oraz projektów multimedialnych spośród nadesłanych publikacji. Organizatorzy na przykładzie najlepszych prac pokazują, w jaki sposób biuletyn custom publishing może realizować cele firmy, wspierać jej politykę informacyjną, a także jakich narzędzi dziennikarskich, graficznych i edytorskich należy używać, by publikacja wyglądała profesjonalnie.

W kategorii Projekt Jednorazowy Korporacyjny Drukowany 2016 zwyciężył Raport Roczny Grupy ERGO Hestia za rok 2015. Raporty roczne ERGO Hestia przez wielu traktowane są jak przepiękne albumy. Zawsze zaskakują odbiorców pomysłem, proponując refleksje nad starannie wybranym motywem przewodnim. W ostatnich latach były to np. rozwój na przestrzeni lat, zaufanie czy waga liczb, a wcześniej także – sacrum i profanum, wartości przekazywane przez pokolenia.

– Raport Roczny Grupy ERGO Hestia za 2015 rok przedstawia firmę od tej ludzkiej strony. Pokazuje nas z różnych perspektyw, tak samo, jak my z różnych perspektyw na co dzień postrzegamy siebie wzajemnie – mówi Mikołaj Kunica, dyrektor Biura Komunikacji Grupy ERGO Hestia.

W kategorii Projekt Multimedialny 2016 – pierwsze miejsce zajął projekt promujący ubezpieczenia ERGO Podróż #mistrzowskaochrona, a zaraz za nim uplasował się cykl filmów o pasjach pracowników Grupy „ERGO Hestia z pasją”.

– Cieszę się, że zwycięskie projekty są między innymi efektem naszego długofalowego zaangażowania we wspieranie wybranych inicjatyw – mówi Mikołaj Kunica.

W kategorii Projekt Jednorazowy Biuletynu 2016 zwyciężyła Gazeta Uniqalna od UNIQA. Ubezpieczyciel ten zwyciężył również w kategorii Biuletyn Wewnętrzny 2016 z kwartalnikiem „Uniqalni”.

Artykuły powiązane

TFG informuje: ponad 2,3 miliona osób wybrało ofertę biur podróży na początku 2025 roku.

W pierwszym kwartale bieżącego roku liczba osób, które zdecydowały się na zakup zorganizowanej imprezy turystycznej, wzr...

Kierowca odpowiada za wypadek, mimo że pieszy był pijany – decyzja Sądu Najwyższego

Sąd Najwyższy wydał niedawno wyrok (sygn. II CSKP 2286/22), w którym potwierdził odpowiedzialność kierowcy za potrąc...

Rosnące zainteresowanie prywatnymi ubezpieczeniami zdrowotnymi – podsumowanie roku 2024

W 2024 roku Polacy wydali na prywatne ubezpieczenia zdrowotne aż 2,3 miliarda złotych, co oznacza wzrost o 35,3% w p...