bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Artykuły
Polisa-Życie wyróżniona certyfikatem Firma Godna Zaufania

Polisa-Życie wyróżniona certyfikatem Firma Godna Zaufania

Dodano: 2017-03-29

Polisa-Życie Towarzystwo Ubezpieczeń SA Vienna Insurance Group zostało wyróżnione Certyfikatem Firmy Godnej Zaufania 2017. Tytuł ten został przyznany przez Centrum Badania Opinii Klientów, za nieposzlakowaną opinię, etykę w prowadzeniu działalności biznesowej oraz rzetelne podejście do zobowiązań wobec klientów i kontrahentów.

Certyfikat przyznawany jest w Polsce od 2013 r. Wyróżniane są nim firmy, które cechują się dobrą opinią wśród klientów. Ma on na celu przede wszystkim pozytywną prezentację przedsiębiorstwa w sieci oraz kreowanie jego dobrego wizerunku. Podmioty mogące pochwalić się posiadaniem Certyfikatu Firma Godna Zaufania, postrzegane są przez klientów i kontrahentów jako rzetelne i świadczące usługi na najwyższym poziomie.

Artykuły powiązane

Fałszywy profil ZUS zachęca do inwestycji gwarantującej emeryturę w wieku 50 lat. Zakład Ubezpieczeń Społecznych ostrzega przed oszustami!

Podstępny profil namawia do inwestycji, obiecując pewną emeryturę już po osiągnięciu 50 lat. Według oszustów wystarc...

Komentarz do Rekomendacji U 2023 – pełny dokument

Już teraz możesz pobrać pełny dokument naszego komentarza do Rekomendacji U 2023. Pobierz go TUT...

Roczne sprawozdanie EIOPA na temat sankcji wynikających z Dyrektywy w sprawie dystrybucji ubezpieczeń w 2022 r.

W dniu 17 stycznia 2024 r. Europejski Urząd Nadzoru Ubezpieczeń i Pracowniczych Programów Emerytalnych opublikował czw...