bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Artykuły
Nowy zarząd Europa Ubezpieczenia

Nowy zarząd Europa Ubezpieczenia

Dodano: 2022-03-16
Publikator: informacja prasowa

15 marca Rady Nadzorcze spółek Europa Ubezpieczenia (Towarzystwo Ubezpieczeń Europa S.A. i Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie Europa S.A.) powołały do zarządu Krzysztofa Morawskiego i Grzegorza Pawlickiego. Będą odpowiadać odpowiednio za dział sprzedaży oraz IT i operacji.

Krzysztof Morawski jest menadżerem z 20-letnim doświadczeniem w branży finansowej. W Europa Ubezpieczenia będzie odpowiadał za sprzedaż, rozwój biznesu i produkty.

Grzegorz Pawlicki to menadżer od lat zajmujący się kreacją i wdrażaniem innowacyjnych rozwiązań, produktów i usług. Jako nowy członek zarządu odpowiedzialny będzie za rozwój technologiczny Europy oraz za obszary IT i operacji.

Obecnie, po zmianach, w skłąd zarządu Europa Ubezpieczenia wchodzą: Marat Nevretdinov, Artur Chądzyński, Krzysztof Morawski i Grzegorz Pawlicki.

Artykuły powiązane

Niewłaściwe zachowanie pracodawcy niekoniecznie jest mobbingiem – postanowienie SN

Sąd Najwyższy w postanowieniu z dnia 14 lutego 2024 r. (sygn. akt II PSK 11/23) uznał, że poczucie pracownika, że pode...

Leasing od A do Z – przewodnik

Pobierz nasz najnowszy przewodnik - Leasing od A do Z! Kliknij tutaj...

Można żądać odszkodowania za sąsiedztwo lotniska – uchwała SN

Sąd Najwyższy w uchwale z dnia 12 kwietnia 2024 r. (sygn. akt CZP 56/23) uznał, że właściciel może żądać odszkodowania z...