bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Artykuły
Nowy zarząd Europa Ubezpieczenia

Nowy zarząd Europa Ubezpieczenia

Dodano: 2022-03-16
Publikator: informacja prasowa

15 marca Rady Nadzorcze spółek Europa Ubezpieczenia (Towarzystwo Ubezpieczeń Europa S.A. i Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie Europa S.A.) powołały do zarządu Krzysztofa Morawskiego i Grzegorza Pawlickiego. Będą odpowiadać odpowiednio za dział sprzedaży oraz IT i operacji.

Krzysztof Morawski jest menadżerem z 20-letnim doświadczeniem w branży finansowej. W Europa Ubezpieczenia będzie odpowiadał za sprzedaż, rozwój biznesu i produkty.

Grzegorz Pawlicki to menadżer od lat zajmujący się kreacją i wdrażaniem innowacyjnych rozwiązań, produktów i usług. Jako nowy członek zarządu odpowiedzialny będzie za rozwój technologiczny Europy oraz za obszary IT i operacji.

Obecnie, po zmianach, w skłąd zarządu Europa Ubezpieczenia wchodzą: Marat Nevretdinov, Artur Chądzyński, Krzysztof Morawski i Grzegorz Pawlicki.

Artykuły powiązane

Samo naruszenie RODO nie uprawnia do żądania odszkodowania, musi istnieć nawet nieistotna szkoda

Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej w wyroku z dnia 4 maja 2023 r. (sygn. akt C 300/21) orzekł, że aby móc doma...

#2 Nastrój się na prawo – QuoVadisBancassurance? Część 1

Dokąd zmierza rynek bancassurance? Na to pytanie postaram się odpowiedzieć w tej i kolejnych publikacjach oraz w se...

Po kilku miesiącach wracamy z naszym nowym portalem

Po wielu miesiącach prac nad nową odsłoną portalu BeInsured (niestety informatycy nas pokonali i z kilku tygodni zrob...

    Zadaj Pytanie