bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Artykuły
LINK4 ruszył z nowym programem Kasa Wraca

LINK4 ruszył z nowym programem Kasa Wraca

Dodano: 2017-04-26

W dniu 26 kwietnia 2017 r. LINK4 przy współpracy z NaviExpert ruszył z nowym programem Kasa Wraca. Dzięki tej ofercie bezpieczni kierowcy będą mogli otrzymać nagrodę w formie zwrotu części wpłaconej składki. Ubezpieczyciel wypłaci premię za każdy miesiąc bezpiecznej jazdy.

LINK4 do każdego ubezpieczenia komunikacyjnego OC lub do pakietu OC+AC dodaje gratis nawigację NaviExpert z aplikacją LINK4 Kasa Wraca. Jak zaznacza ubezpieczyciel, z aplikacji będą korzystać tylko chętni klienci, nie jest ona obowiązkowa. Oparta jest ona na rozwiązaniach telematycznych i przy użyciu systemu GPS ocenia styl jazdy kierowcy. Aplikacja zlicza m.in. przejechany dystans, a także płynne oraz bezpieczne kilometry.

„LINK4 bierze pod uwagę przede wszystkim przekroczenia prędkości (liczbę przekroczeń na danym dystansie w terenie zabudowanym i niezabudowanym), liczbę gwałtownych przyspieszeń i hamowań, także ich siłę, czas trwania i częstotliwość oraz średni dystans pokonany w ciągu dnia i nocy. Kierowcy preferujący bardziej dynamiczny styl jazdy nie będą karani wyższą składką – po prostu nie otrzymają premii, czyli zwrotu części składki” – informuje LINK4.

Artykuły powiązane

Kontrole sektorowe UODO w 2024 r.

W dniu 12 lutego 2024 r. Urząd Ochrony Danych Osobowych przyjął plan kontroli sektorowych na 2024 rok. Plan ten pr...

Wynagrodzenie celebryty za współpracę nie zalicza się do kosztów

Dyrektor Krajowej Informacji Skarbowej w interpretacji z dnia 8 stycznia 2024 r. (sygn...

Fałszywy profil ZUS zachęca do inwestycji gwarantującej emeryturę w wieku 50 lat. Zakład Ubezpieczeń Społecznych ostrzega przed oszustami!

Podstępny profil namawia do inwestycji, obiecując pewną emeryturę już po osiągnięciu 50 lat. Według oszustów wystarc...