bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Artykuły
Grzegorz Bors odwołany z funkcji wiceprezesa TU Europa

Grzegorz Bors odwołany z funkcji wiceprezesa TU Europa

Dodano: 2017-09-11

W dniu 6 września Rada Nadzorcza Grupy Ubezpieczeniowej Europa odwołała ze stanowiska wiceprezesa Towarzystwa Ubezpieczeń Europa i Towarzystwa Ubezpieczeń na Życie Europa Grzegorza Borsa.

Grzegorz Bors w towarzystwie ubezpieczeń odpowiadał za nadzór nad obszarem sprzedaży oraz realizacją strategii wejścia w nowe segmenty dystrybucji. Jak wskazano w komunikacie prasowym, jego obowiązki przejmie wiceprezes Grupy Europa Marat Nevretdinov.

Zakład ubezpieczeń nie podał przyczyn odwołania wiceprezesa.

Grzegorz Bors został mianowany wiceprezesem Grupy w marcu ubiegłego roku. Zanim trafił do branży ubezpieczeniowej rozwijał karierę w sektorze telekomunikacyjnym i FMCG. Pracował m.in. jako dyrektor ds. marketingu i sprzedaży w Unilever i T-Mobile, gdzie został powołany na stanowisko członka zarządu odpowiedzialnego za sprzedaż i zarządzanie kanałami dystrybucji, strategię, marketing, obsługę klienta oraz rozwój produktów.

Jest absolwentem SGGW w Warszawie. Ukończył także IMD Business School w Lozannie.

Artykuły powiązane

Czy pracodawcy muszą usuwać CV kandydatów od razu po rekrutacji? Wyrok NSA

Naczelny Sąd Administracyjny w wyroku z dnia 20 lutego 2024 r. (sygn. akt III OSK 2700/22) orzekł, że pracodawcy mogą pr...

Sąd cywilny jest związany decyzją KNF

Sąd Najwyższy w wyroku z dnia 8 marca 2024 r. (sygn. akt II CSKP 1915/22) orzekł, że sąd powszechny nie ma prawa inge...

Europa, a sztuczna inteligencja

W obronie własnego języka Portale informacyjne donoszą, że kraje od Hiszpanii po Rumunię stawiają c...